Iluguru ILUTEEMANT 2015 on täies hoos

Tutvu IG Iluteemant 2015 võistluskategooriate žüriiliikmetega, kes valivad juba praegu põhjaliku testimise käigus välja järgmise aasta kõige ihaldusväärsemad iluteemandid!

Juba möödunud sügisel kuulutasime suure rõõmu ja põnevusega välja, et Iluguru ootab esmakordselt toimuva IG Iluteemant 2015 – professionaalsetele ilutoodetele suunatud võistlusele osalema kõiki julgeid ja ambitsioonikaid ilubrände, kes ei kahtle oma toodete efektiivsuses hetkegi!

Kõigepealt jagunesid võistluskategooriad järgmiselt: juuksehooldus & viimistlus, näohooldus, kehahooldus, meigitooted, maniküüri- ja pediküüritooted ning tooted meestele. Kuna nõudlus oli suur, siis otsustasime tuua sisse ka täiendava kategooria, kus omavahel võistlevad muud kvaliteetse kosmeetika kaubamärgid (looduskosmeetika, Eestis toodetud kosmeetika, mineraalkosmeetika ja apteegitooted).

Iga kategooria tooteid panevad proovile vastava valdkonna hinnatud professionaalid ja parimad valitakse välja pingerea alusel. Nüüd aga tutvustame meie žürii koosseisu ka sinule.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised