Kui ma oma kolleegidele ütlesin, et lähen happekoorimisse, tegid nad suured silmad: „Issand, sulle pannakse hapet näkku ju!”, „Pärast on su nahk põlenud nagu seal „Seksi ja linna” sarjas Samanthal oli!”. Eks see nimetus kõlab algul veidi hirmutavalt, kuid tegelikult, kui teha seda protseduuri koolituse läbinud spetsialisti käe all, on see täiesti ohutu.

Alustame algusest. Mis asi on happekoorimine?

Happekoorimine on nahka uuendav protseduur, mille käigus kantakse näonahale õrn happelahus. See aitab eemaldada naha välimised, kahjustatud kihid ning stimuleerida uute, tervemate rakkude paljunemist. Keemiline koorimine aitab eemaldada arme, pigmendilaike, reguleerida rasueritust, vähendada komedoone, siluda kortse ja trimmida nahka. Nahk muutub tugevamaks, pinguldatumaks, väheneb kortsude pikkus ja sügavus ning nahk on ühtlase tooniga.

Germanie de Cappucini on välja töötanud Synergyage Clinical Peel Systemi, kuhu kuulavad hapete kombinatsioonid, mis on kõrge kvaliteediga ning annavad maksimaalse tulemuse minimaalse ärritusega. Süsteemi kuulub kolm erinevat happekoorijat, mida omavahel kombineerides saab iga kliendi näoprobleemile individuaalselt läheneda.

Kuidas see protseduur välja näeb?

Protseduuri ajal võib tunda kerget kuni mõõdukat kipitust ja ajutist kuumustunnet, kuid see möödub ruttu. Erinevalt teistest keemilistest koorijatest ei vaja Germanie de Cappucini omad taastumisaega. Ehk siis kui inimeste jaoks on hirmutav see, et pärast protseduuri ei saa paar päeva minna avalikkuse ette, kuna nägu on ketendav ja punane, siis Germanie de Cappucini koorijatega sellist muret ei ole.

Pärast happekoorimist on nahk tavapärasest tundlikum ning päikese käes viibides tuleks kasutada SPF 50 tugevusega kaitset. Soovitav on paar päeva vältida ka trenni ja sauna ning oluline on hoolduse järgselt nahka põhjalikult niisutada.

 

Minu kogemus

Olin enne suhelnud ka Germanie de Cappucini protseduuri läbiviijaga, kes aitas mul välja selgitada, milline hapete kombinatsioon just minu näonahale parim on.

Kõigepealt pandi mind teki alla ning puhastati hoolega näonahk. Pärast seda kanti pintsliga peale hape. Tundsin korraks tugevat hinge kinni matvat lõhna ning seejärel kipitust. Sekundiks käis näost üle ka kuumalaine. See kõik kadus aga juba üsna ruttu. Seejärel tehti mulle jahutavat näomaski ja lõõgastavat lümfimassaži.

Kui ma pärast protseduuri peeglisse vaatasin, oli mu nägu pingul, läikiv ja särav. Ja kuigi paljud kardavad, et pärast happekoorimist on nägu punane, siis minu nägu oli nii ilus, et oleksin võinud kasvõi otse sealt protseduurilt peole minna. Ja meiki poleks ka vaja olnud – nägu oli tõeliselt kaunis.

Järgmisel päeval sain töökaaslastelt palju komplimente: „Vau, sa oleks justkui puhkuselt tulnud – nii särav ja puhas nägu”. Paar päeva oli mu näonahk pingul ning mõned kohas tuli veidi nahka.

Ütlen ausalt, et jäin tulemusega ülimalt rahule. Kuna mul on rasune nahk ja suured poorid, siis nägi mu nahk enne veidi väsinud ja hall välja, kuid nüüd oleks mul justkui uus nahk näos.

 

Germaine de Capuccini iluhooldused ja tooted saadaval ilusalongides. Vt lisa www.kreeten.ee


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised