Halb päev? Anname sulle 5 vihjet, kuidas oma tuju paremaks ravida

Jäta hüvasti hallist ilmast tingitud masendustundega ning tähista jõulupühi rõõmsa ja reipana.

#1
Meik on kõige kiirem ja lihtsam viis tuju tõstmiseks igal aastaajal. Ja talv ei ole selles osas a) mingi erand; b) aeg, mil peaksid tulipunase huulepulga või troopiliselt kuuma lauvärvi kandmisest loobuma. Selleks, et meik väga heledaks muutunud nahal liialt karjuvana ei tunduks, loobu rangelt piiritletud huulekontuurist, eelistades kergelt hajutatud huuli, justkui oleksid tunde kirglikult suudelnud. Erksavärvilise suitsusilma saad asendada oma lemmiktoonis teostatud jämeda kassisilmameigiga.

#2
Šoping on võimeline ravima ka kõige tõsisema depressiooni, kuid tegelikult aitab halvast tujust vabaneda ajaproovi läbinud värviteraapia, mille teostamiseks leiad midagi sobivat ka omast kapist. Rõõmsameelsad toonid nagu oranž, punane või erkroheline sobivad suurepäraselt kokku igapäevaste talviste lemmikutega nagu hall ja beež. Samas toimib üks väike värvisähvatus riietuses sama värskendavalt nagu äsja väljapressitud apelsini-greibi mahl.

#3
Veel üks tore viis tuju tõstmiseks (ja sõpradega kohtumiseks) on korraldada enda juures üks väike jõulueelne istumine. Miks mitte täna? Kutsu oma sõbrannad külla, avage glögipudel, küpsetage piparkooke … Otsi välja vana ja hea Twister või Monopoly – usu, need on asjad, mida armastavad endiselt kõik.

Veel üheks toredaks viisiks tuju parandamiseks on siinjuures reaalajas  diileriga mängimine.

Erutavad emotsioonid ning meeldiv ajaviide garanteeritud!

#4
Mis on tüdrukute parimad sõbrad halva tuju päeval? Ei, mitte teemandid (kuigi ilmselt suudaksid ka need suunurgad ülespoole lükata) – kõrvaklapid ja hea muusika. Unusta Lana Del Rey ning keera põhja mõni 1999st aastat tuttav Ricky Martini lugu (nüüd saad aru, miks kõrvaklappe vajad?) ja lase puusadel rütmi taktis kaheksasid joonistada.

#5
Mine metsa jalutama. Ja vabandused stiilis “seal on külm ja vastik” ei lähe arvesse. Mõtle Siberi koolilastele, nemad peavad hakkama saama palju hullemate ilmatingimustega. Otsi välja oma kõige paksem kampsun, mähi end salli sisse kuni silmadeni välja, asenda nahkkindad villaste kinnastega ja pane jalga korralikud sokid. Värske õhk teeb ka nahaga imesid.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…