GRETE LINK’i BLOGI: BeautyBlender – ilumaailma võlukepike?
Kõige esimesena tuleb ära märkida, et svamm on tavaolekus suhteliselt pisike ja mitte eriti pehme. See tuleks KINDLASTI jooksva vee all märjaks teha, et see paisuks üpris suureks ja pehmeks. Üleliigse vee peab muidugi välja pigistama, sest see ei tohiks tilkuda. Svammil on omapärane tekstuur ning paisununa hajutab jumestuskreemi ja peitekreemi näole lihtsalt imeliselt. Seda peab ise kogema. 
vaöge
bb
 

*Märgin siiski ära, et mõne üksiku jumestuskreemiga tuleks käituda nii, et enne kannad selle näole pintsliga ja siis hajutad svammiga patsutades nahka. See jumestuse “tööriist” suudab ka paksema koostisega jumestuskreemi muuta nahal loomulikumaks ning panna paremini hajuma.

 
Järgmisena räägime kujust. Piltidelt on näha, et svammi “tagumik” on ümar ja lai – sellega on soovituslik tupsutada jumestuskreemi üle terve näo, kuid välja arvatud silmaalused ja ninaümbrus. Õrnematele ja väiksematele näopindadele on mõeldud svammi teravik ehk pointed tipp. Lihtsalt mugavuse ja ligipääsetavuse mõttes.
bb3
 
BeautyBlender svammiga võib tegelikult ka puudrit näole kanda, kuid märjaks tehtud svammi ei tohi otse pressitud puudri sisse kasta. Puudri pealmine kiht võib kivistuda ning siis ei saa seda enam kasutada. Esmalt tuleks näiteks pressitud puudrit võtta vatipadjakese peale ning sealt svammile. Tolmpuudriga on teine lugu. Kes on tolmpuudri pakendit näinud, siis nende õhuaukude pealt tohib otse puudrit võtta. 

Oletame, et teile meeldib oma jumestuskreemi peale kanda näppudega või pintsliga ja puudrit samamoodi, aga teil on sahtlis BeautyBlender svamm. Kui te olete põhja tegemise lõpetanud, siis tehke svamm märjaks, pigistage välja üleliigne vesi ning käige nägu õrnalt svammiga tupsutades üle. Seegi aitab tulemust loomulikumaks muuta.
 
Muidugi saab sellega ka nägu kontuurida, sest see on külje pealt vaadates koonusekujuline. Seda arvestades tuleks svamm ikkagi kokku pigistada, et tulemus oleks täpsem.
 
Kokkuvõttes, miks üldse kanda jumestuskreemi, peitekreemi ja puudrit svammiga näole? Nagu ka eelnevalt mainisin, siis see svamm teeb imesid ja just selles mõttes, et muudab tulemuse palju loomulikumaks. See ka otsekui kontrollib, et antud isik ei kasutaks toodet liiga palju.
 

JÄLGI GRETE TEGEMISI BLOGIST WWW.GRETELINK.COM


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…