ETTEVAATUST! Iluharjumused, mis röövivad su naha ilu

Mis saaks nahahoolduses valesti minna? Siiski pole aga kõik nii lihtne, kui esmapilgul tundub. Loe, millised apsakad näohoolduses röövivad miljonite naiste ilu üle maailma.

Toimetas: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

Ilmselt ei vaidle keegi selle vastu, et näohooldus ei ole grammigi vähem oluline, kui seda on näiteks hammaste või juuste pesemine. Justnimelt õigesti paika pandud hooldusrutiin on see, mis sinu naha noorusliku ja hoolitsetuna hoiab. Pahatihti arvatakse, et suure raha eest ostetud kvaliteetkosmeetika teeb juba ise kogu töö ära – ning loomulikult eksitakse. Siin on mõned levinud iluharjumused, mis annavad soovitud efektile hoopiski vastupidise tulemuse.

#meigi eemaldamine
Kui tihti kasutad silmameigi eemaldamiseks mõnda näopuhastusvahendit? Usume, et selliseid olukordi on elus ette tulnud küll ja küll, sest soov jõuda voodisse sooja teki ning pehme padja seltsi võib olla oi-kui-tugev! Tea, et enne magamaminekut meigi eemaldamise eest saadud plusspunktid ei oma reaalsuses aga mingisugust väärtust, sest puhastusvahud ja -geelid kuivatavad õrna silmaümbruspiirkonda ning soodustavad kortsude teket.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised