SUL ON UUT PARFÜÜMI VAJA? Enne ostmist tasuks see läbi lugeda!

Miks poes taevani meeldima jäänud lõhn hakkab juba järgmisel päeval häirima? Need punktid annavad märku, et valitud aroom pole sinu jaoks „see Õige”.

Toimetas: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

Hästi valitud parfüüm on sinu unikaalne võimalus väljendada oma sisemist „mina”, parandada tuju või jätta endast (kallima juurde) maha unikaalse jälje. Kahjuks ei anna aga iga valitud parfüüm alati soovitud tulemusi ning võib juhtuda, et poes meeldima hakanud lõhn jääbki kodus riiulile tolmu koguma. Jagame sinuga vihjeid, mille abil saad juba poest väljumata aimu, kas antud lõhnast võiks saada su uus lemmik või kujuneb asjast hoopiski üks paras katastroof.

Räägitakse, et iga naine võiks elu jooksul leida 3 asja: oma isikliku stiili, igas olukorras toimiva efektse huulevärvi ja signatuurlõhna. Sealjuures viimase avastamine on üks raskemaid ülesandeid üldse! Kui kleidi või huulepulgaga on asi lihtne, siis lõhnaga võib juhtuda nii, et isegi ninale meelepärane valik ei pruugi kehale sobiv olla. Milline dilemma!

Niisiis, enne, kui teatud parfüümi kasuks otsustad – testi seda hoolikalt! Kui oled sobiva lõhna leidnud, piserda seda lisaks randmele ka kaelale – esimeseks tunnuseks, mis räägib parfüümi mittesobivusest on tekkinud peavalu ning tajutav raskuse tunne kaelas. Just nii reageerib organism temale mittesobivatele komponentidele parfüümis. Kuna pahatihti ei tea me isegi milline koostisosa meis millist reaktsiooni esile kutsub ja paneb pea valutama, siis puhtalt koostise lugemisest antud situatsioonis lihtsalt ei piisa.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised