EKSPERIMENT: Pimekohtingud reedavad sinu parfüümi tegelikku mõjuvõimu

Sa oled see, mida sa kannad, kuid mis juhtuks siis, kui sa oma jutukaaslast ei näeks ega isegi kuuleks? Kui viiest meelest jääks alles vaid haistmine, mida põnevat avaldaks sinust su parfüümivalik? Vastuste saamiseks korraldasime kuus pimedeiti. Ja seda – sõna kõige otsesemas mõttes.

Parfüümid on kui killuke luksust, mida iga naine võib endale piiramatus koguses lubada. Üks argipäevaks, üks erisündmuseks, üks kohtinguks ja nii lõpmatuseni välja. Võimalik, et mõni lõhn jääb sinuga terveks eluks, samas teise lemmiku peale võid juba paari aasta pärast vaid nina krimpsutada. Üks on aga kindel – parfüümid on nagu teemandidki – tüdrukute parimad sõbrad. Igavesti.

Oleme kindlad, et kõik aroomid kõnelevad oma keelt, võrgutavat ja salapärast, mida mõistavad kõik, kuid tõlgendavad sellegi poolest üpris erinevalt. Jah, mehed on Marsilt ja naised Veenuselt, aga ka sellel kaugel planeedil oleme kõik nii tohutult erinevad! Otsustasime lõhnateooria omal nahal proovile panna ning korda mööda korraldasime üksteisele naljadeite kolme erineva mehega. Proovi deiti ka bet365 spordiennustusega 🙂

Kuigi välimuselt oleme üpriski sarnased (oi, kui palju kordi oleme pidanud selgitama, et me polegi õed!), siis iseloomult täielikud vastandid, kas parfüüm võiks teistele sellest ehk märku anda? Inspireerudes aastaid tagasi populaarsetest pimekohtingutest, palusime deidikaaslastel silmad kinni siduda, lastes meie eest hoopis parfüümidel kõneleda.


Kristiina ja Tony kannavad ÖÖLOOM unemaske Fox ja Kitty Cat (ooloomstore.com)


 

TONY KÄSPER, vabakutseline meelelahutaja:

Tom Ford Tuscan Leather


See tüdruk on eksootilise välimusega, tumedate juuste ja silmadega, jumekas ja ilmselt ka loomuliku lokiga. Ta kannab midagi klassikalist, midagi etnolikku ja ei karda riietuses ei värvi ega nahka. Tal on selgrooga ning ta eelistab iseloomuga ehteid, mis tema karakteri parimaid külgi rõhutavad.
Usun, et minu ees ei ole kontoritöötaja ja isegi kui on, siis ta töö nõuab pidevat liikumist, suhtlemist, ideede genereerimist. Vabal ajal võib ta tegeleda ka ekstreemspordiga, näiteks surfamisega või kihutada mööda linnatänavaid skeidiga. Ta on vastuvoolu ujuja, protestija ning kõva häälega enda eest kõneleja. Olen kindel, et tegemist on stiilse naisega, kes ei raiska oma vaba aega mõttetutel pidudel, vaid valib hoolikalt kuhu ja kellega ta läheb.

***

 

Moschino I Love Love


Minu ees on kaunis põhjamaa neiu – heledate sirgete juuste ja siniste silmadega. Ta armastab vabadust ja ei lase ennast raamidesse suruda. Igapäevaselt eelistab ta pigem mugavat tänavastiili, kombineerides kleiti tossudega ning eelistades seelikule teksaseid.

Tema töötab kontoris. Aga see pole mitte tavaline kontor, vaid uuenduslik ja moodne töökoda, kus sünnivad põnevad projektid ja suured asjad. Silme ette tuleb TransferWise’i büroo. Ta on aktiivne suhtleja ja tegutseja, kiirel päeval on tema ülemusel temast rohkem abi, kui ta oodata oskakski, sest isegi assistendi kingades on ta ettevõttele asendamatu ketilüli. Miskipärast tundub mulle, et talle võiks meeldida vesipiip ja suur ning lõbus seltskond, kus seda naljadele vahepalaks mõnel trendikal terrassil teha. Terrassilt edasi liiguks ta ilmselt Vabanki, kui just plaanis pole mõne kunstinäituse või moe-show külastamine.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…