EKSKLUSIIV! IG peatoimetaja kohtus Itaalia tipp-stilist Massimo Morelloga

Moenädal täis üllatusi ja legendaarseid inimesi. Kui TFW 3. päeval võis laval näha Carmen Kassi, siis kulisside taga tegi tööd juuksemaailma staar - Massimo Morello.

Kuidas sa oma karjääri alustasid?
– Oi, see on hea küsimus mulle! Olen kolmanda põlvkonna juuksur ning võib öelda, et see töö ongi kõik, mida oma elu jooksul teinud olen. Oma esimese töökogemuse sain isa juuksurisalongis kui olin 13 aastane poiss. See oli suurepärane viis teenida suvevaheajal pisut taskuraha, pluss – äärmiselt huvitav kogemus, sest tegelikult ei töötanud mu isa igapäevaselt salongis, vaid tegi midagi sarnast sellele, mida minagi praegu.

Millised soengutrendid on eriti aktuaalsed nüüd ja praegu?
– Rääkides sellest, mida olen töötades mitmel moenädalal ümber maailma teinud ja näinud ning sellest, mida näen ja teen hetkel siin, võin öelda et IN on pigem peadligi hoidvad soengud, kui metsik volüüm. Samuti on rohkelt pildis aasia kultuurist inspireeritud soenguvõtteid, eriti populaarne loomingulise innustuse allikas on Jaapan. Siiani olen teinud ka üpris palju punutisi. Kuigi volüümi ei kohta praeguses soengutrendide maailmas kuigi palju, tulevad antud tendentsile vastukaaluks lokid moepilti tagasi.

Aga kuidas on lood alles hiljuti moepildis jõuliselt esindatud sassis juuste efektiga?
– See oleneb väga palju disaineri kollektsioonist ning tema esteetikast, mida tema teeb ja näha soovib. Sest iga soeng ja meik peavad ennekõike toetama kollektsiooni ja kandma endas disaineri visiooni, mitte aga tuimalt peegeldama hooaja viimaseid soengutrende. Kuigi jah, sasitud look’e on moepildis endiselt palju.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…