EKSKLUSIIV! IG peatoimetaja kohtus Itaalia tipp-stilist Massimo Morelloga

Moenädal täis üllatusi ja legendaarseid inimesi. Kui TFW 3. päeval võis laval näha Carmen Kassi, siis kulisside taga tegi tööd juuksemaailma staar - Massimo Morello.

Avafoto: Viktor Burkivski
Fotod artiklis: Iluguru, KEVIN.MURPHY Eesti, reklaamfotod

KEVIN.MURPHY rahvusvahelises tiimis töötav Massimo on paljude juuksurite silmis tõeline elav legend. Ta reisib maailmas ringi ning jagab ohtralt inspiratsiooni oma Euroopa ja Aasia kolleegidele, samuti on ta juba jõudnud töötada moemaailma suurimate show’de backstage’s: Pariisi, Milano, Praha ja Hollandi moenädalad on vaid mõned kohad, mida nõutud juuksemaestro viimaste tööreiside käigus külastanud on. Iluguru peatoimetaja Kristiina kohtus Moenädalal Massimoga, et uurida, millist elu elab maailmakuulus juuksestilist, millised trendid on tänapäevapildis kõige aktuaalsemad ja kust hinnatud juukseguru oma inspiratsiooni ammutab.
2015-10-22 19.18.16

Mida armastad juuksestilisti töö puhul kõige rohkem?
– Okei, kui palju aega sul mu jutu kuulamiseks on? (naerab) Kõigepealt siis see, et saan väga palju reisida, praktiliselt iga nädal olen uues lennukis, seega näen palju uusi inimesi ja uusi asju enda ümber. Mulle meeldib mõelda, et olen pidevalt ühenduses kogu maailmaga.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…