Eestis saabus müügile Korea ilubränd It’S SKIN

Kvaliteedi ja põneva tootedisaini eest rahvusvahelisi auhindu võitnud bränd rõõmustab nüüd ka eestlannasid.

Käesolevast sügisest täiendab Eesti ilutoodete lette mujal maailmas suurt populaarsust kogunud ilubränd It’S SKIN. It’S SKIN on Lõuna-Korea kosmeetika- ja nahahooldustoodete kaubamärk, mis on ennekõike tuntud kõrge kvaliteedi ning rahvusvaheliste disainiauhinnavõitude poolest.

It’S SKIN on Sŏuli Ülikooli dermatoloogidega koostöös loodud kosmeetika- ja nahahooldustoodete sari, mille teadusuuringute baasil välja arendanud tooted sisaldavad kõrge puhtusastmega looduslikke ja unikaalsed koostisosi ning minimaalselt antiseptikuid. It’S SKIN maaletooja Monika Vahtre sõnul on bränd ennekõike tuntud kõrge kvaliteedi poolest ning It’S SKINi tooteid eksporditakse palju nii Korea naaberriikidesse Aasias kui ka Ameerika Ühendriikidesse ja Lääne-Euroopasse.

„Korea kosmeetikatööstus on äärmiselt suur ning selles orienteerumine võtab omajagu aega. It’S SKINi bränd sai Eestisse toomiseks välja valitud pärast mitmekuist erinevate Lõuna-Korea nahahooldustoodete proovimist ja katsetamist. Peamisteks argumentideks, miks esile tõusid just It’S SKINi tooted, on dermatoloogide poolt välja töötatud kvaliteetne sisu, rahvusvahelisi disainiauhindu võitnud pakendid ning soodne hind,“ selgitab Vahtre.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised