Diane von Furstenberg nimetab 9 ilureeglit, mida iga naine teada võiks

Need soovitused aitavad sul leida tee veelgi parema ja ilusama sinuni!

Toimetas: Kristiina Virt (Allikas: Vogue)
Foto: Shutterstock

Legendaarse moelooja Diane von Furstenbergi isiklike saavutuste list on rikas ning põhjatu, sinna kuulub nii Andy Warholi muusaks olemine, uhke pioneeri tiitel hõlmikkleitide disainis, mis on olnud tema signatuurmudeliks juba 40ne aasta vältel. Lisaks on see imenaine andnud välja kaks raamatut Book of Beauty ja The Woman I Wanted to Be.

Kuid millal sai Furstenbergist endast naine, kes ta olla tahaks nagu raamatu pealkiri väidab? „28 ja 35 eluaasta vahel on iga naine oma elu tipus,” deklareerib Diane ning ta ei liialda. Ka disaineri kevad-suvine kollektsioon on inspireeritud tema enda elu sellisest momendist ehk noorest, kaunist ning ambitsioonikast kolmekümne-aastasest Diane von Furstenbergist romantilistes 70ndates. Furstenberg tõdeb, et see on aeg, mil ta tundis end mugavalt elades „oma elu” täisrinnal ning tehes kõike vaid enda jaoks!

Mida peaks iga naine teadma enne, kui ta oma parimasse ikka jõuab? „Kõik mida sa ka ei teeks, viib su kuskile edasi,” ütleb Diane. „Nii tore on olla see, kes sa tegelikult oled. Proovi rääkida ainult tõtt. Ole iga päev vaid sina ise!”

Järgmistel lehekülgedel jagab Diane von Furstenberg 9 reeglit, mis aitavad sul leida tee veelgi parema ja ilusama sinuni!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised