AgeraRx uuenduslikud ja spetsiifilise suunitlusega nahahooldussari on ideaalne võitlemaks peamiste nahaprobleemidega.

 

Kõige parema tulemuse saad just siis, kui kasutad AgeraRx tooteid koos nahahooldusprotseduuridega, kuhu kuuluvad ka veevabad keemilised koorimised ning mikrodermabrasioon koos kasvufaktorite lahustusega. Need ravimeetodid tugevdavad üksteise toimet ja annavad maksimaalse tulemuse minimaalse ärritusega.

 

Koostöös teadlastega

AgeraRx tootesari on sündinud koostöös mitmete keemikute, biomeedikute ja arstidega ning põhinevad paljudel uuringutel naha ja selle vananemise kohta. Tänu hiljuti välja arendatud nanotehnoloogiale imenduvad AgeraRx tooted kiiresti sügavale nahka ning jõuavad kollageeni ja elastiini tootmist kontrollivate rakkudeni. Kõiki toodetes kasutatavaid aktiivained on teaduslikult uuritud ning need esnevad toodetes optimaalses ja toimivad kontsentratsioonis.

 

AgeraRx lipulaev – peptiidsed kasvuhormoonid

Geneetilise vananemise, eriti aga naha vananemise olulisteks põhjusteks on teatavasti peptiidsete kasvuhormoonide taseme aeglane vähenemine veres. Kuna kasvufaktorid on naturaalsel kujul aga liiga suured ja ebastabiilsed, siis nende juhtimine läbi naha sarvkihi on keeruline. AgeraRx teadlased on suutnud selle molekuli aga „lahti arutada” ning iselooreida ja sünteesida sellest aktiivsed, otseselt kollageeni tootmist stimuleerivad fragmendid.

 

AgeraRx koorimislahustes on 4 eirnevat hapet:

1) Askorbiinhape (C-vitamiin) – vähendab punetust, stimuleerib kollageeni, surub maha pigmenti tootvaid melanotsüüte.

2) Salitsüülhape – vähendab aknet, aitab vältida pooride ummistust.

3) Piimhape – nahka koorivad ja pehmendavad omadused.

4) Sidrunhape – tugev antioksüdant.

 

Millist tüüpi koorimisi AgeraRx pakub?

1) Nahka noorendavad koorimised

2) Akne koorimised

3) Pigmendivastased koorimised


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised