NEID 5 VIGA TULEKS NÄGU PESTES VÄLTIDA!

Mis saaks olla lihtsam, kui näo pesemine, mis sai juba lapsepõlveski selgeks? Sellegipoolest astuvad mitmed Eesti naised just selle olulise asjaga ämbrisse. Kas oled üks neist? Loe ja tee omad järeldused.

Foto: Shutterstock

Kui soovimatud kortsud, ärritused ja punnid on sinu näol sagedased külalised, pead kiiresti üle vaatamata oma igapäevase ilurutiini.

#1 Kõigepealt käed

Kui pesed nägu mustade kätega – ei anna protseduur kunagi head tulemust (pigem vastupidi). Alusta käte pesemisest ning alles siis asu näo kallale.

 

#2 Ei mingit seepi!

Ka kõige rasusem nahk muutub kuivaks ja elutuks, kui haarad aeg-ajalt meigieemaldusvahendi asemel seebi järele. Rasuse naha parimad sõbrad on nöopuhastusgeelid või vahud, kuivema naha puhul kasuta hoopis kreemja tekstuuriga tooteid. Soovi korral võid näo pesemiseks kasutada pehmet kosmeetilist svammi, mis aitab sul mustuse paremini kätte saada ka sügavamatest pooridest.

 

#3 Puhas näorätik

Tunnista üles, kas kasutad sama rätikut nii käte, kui näo kuivatamiseks? Võib olla pakud seda ka külalistele? Siis on nahamurede suurim allikas tuvastatud! Nägu väärib kindlasti ühte eraldi rätikut, mida peaks vähemalt kord nädalas puhta vastu välja vahetama.

 

#4 Vesi

Näopesuks ei sobi kuum vesi – leia kuldne kesktee jäise ja tulise vahel.

 

#5 Peale koorimist või näo puhastamist

Veendu, et kõik hooldustoote jäägid on ilusti maha pestud, vastasel juhul hakkavad need nahka kuivatama ning pole sugugi oluline, kas tegu on kõrgkvaliteetse või jaemüügisarjast pärineva vahendiga.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised