5 pariisitaride saladust, mis viivad täiusliku näonahani

Pariisi naised on oma ilu poolest tuntud terves maailmas. Särav, nooruslik ja tervisliku jumega näonahk on nendele isegi tähtsam, kui luksuslik kingapaar Christian Louboutinilt.

Tekst: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

Pariisitarid teavad, et enesekindlus ja hoolitsetud välimus on ilu peamised komponendid (saavutad ühe ja teine tuleb su juurde „kauba peale”!). Just seetõttu ei puudu nende kosmeetikariiulilt kunagi niisutavad kreemid, seerumid ja muudki ilueliksiirid. Peamine reegel, mida nad iial ei murraks on aga see, et isegi hea asjaga (nagu seda on hooldus) ei tohi liialdada, sest liialdus ja maitsekus ei käi kokku. Ja pariisitarid on kõike muud kui maitsetud.

1. Prantslannad teavad täpselt, millised tooted nende näonahaga sobivad ja millised mitte. Külastades kosmeetiku kabinetti ei hoia nad end küsimustega tagasi ning uurivad välja, millised komponendid ja tooted just nende naha heaks töötavad ning suhtuvad professionaalilt saadud iluretsepti soovitustesse täistõsidusega. Ja kas saakski teisiti? Nägu ei ole ju eksperimenteerimiseks!

2. Kõige tähtsam punkt näohoolduses on õigesti valitud tooted ja siinkohal ei sobi lemmikute otsimine katse ja eksituse meetodil. Lase kosmeetikul end õigete valikuteni juhatada. Nii palju on naisi, kel looduse poolt on antud kaunis nahk, kuid langedes reklaami või sõbranna soovituste ohvriks, kasutavad nad oma nahale liiga tugevaid tooteid. Ning peavad hiljem võitlema juba tõsisemate tagajärgedega.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…