5 originaalset kingiideed sõbrapäevaks

Kas murrad endiselt pead selle üle, mida sõbrapäeva kingikottidesse pista? Siin on mõned põnevad kingiideed, mis teevad südame soojaks isegi külmal veebruarikuul.

Tekst: Kristiina Virt, Ženja Fokin
Foto: Shutterstock

Kvaliteetaeg + uued teadmised

Korralda kallile hingesugulasele üllatusõhtu põnevas seltskonnas, kus saate mõlemad midagi uut õppida ja oma maitsemeeli arendada ning juba järgmisel pidulikul üritusel või restoranis saavutatud
teadmistega hiilata. Maitsekoolitus „Toit ja vein“ on vahva põhjus õhtuseks kokkusaamiseks, eriti aga piduderohkel talvehooajal.
Õhtuga saavad selgeks toidu ja veini koosmõju alused ning kuidas need teineteise maitseid võimendavad ja täiendavad – mis aitab teil edaspidi teadlikumaid valikuid teha ja leida veelgi maitseküllasemaid kombinatsioone.

Koolitus „Toit ja Vein“, Veinipööning
24 € / inimene (www.kingitused.ee)

Tabatud hetk

Valgus, kaamera, võte! Need on sõnad, mida soovivad kuulda paljud naised ja tüdrukud, olenemata vanusest, töökohast või millestki muust. Meie usume, et talv on aeg, mil õhus on tunda muinasjutulist aurat ja kõik siirad unistused peavad täituma. Julge fantaasiafoto – mille juurde kuuluvad ka professionaalne jumestus, soeng ja stilistika – või laitmatult kaunis portree on ideaalne kingitus igaks oluliseks sündmuseks.
Fotograaf Siiri Kumari koostöös meikar Maret Ubalehega pakuvad Iluguru lugejatele soodushinnaga fotoseeriat.

Fantaasiafoto 150 € (tavahind 170 €) ning portreefoto 90 € (tavahind 100 €).
Ostul kasuta salasõna: AJAKIRI ILUGURU.
(www.siirikumari.com)

Unikaalne lõhnalaborielamus

Kui umbes 15 ja enam aastat tagasi punane Old Spice kõiki poeriiuleid ja jõulukotte vallutas, tähendas see midagi ihaldusväärset. Tänaseks on meeled ja lõhnataju tublisti arenenud ning igal mehel on oma kordumatu signatuurlõhn. Kutsu ta mõnusale koosviibimisele aroomistuudiosse, kus kahe tunniga loote sinu ja tema ninale meelepärase ja kogu suures universumis ainulaadse parfüümi.

Méditerranée Aroomistuudio, Väike-Karja 1
Hind: 90 €

Ise tehtud, hästi tehtud!

Kui isetehtud söök maitseb kordades paremini toidukauplusest saadud hõrgutistest, siis kujuta ette, millist naudingut võib pakkuda kohvirüüpamine hoolivate kätega valmistatud kruusist!
Pane oma näppude nobedus proovile, võta sõbranna kampa ja valmista mehele või isale just õiges suuruses savikruus, mis sind talle igal hommikul meelde tuletab.

Uuri lisa: www.keraamikakoda.ee
Ühe kursuse hind + töövahendid: 15 €

Mehine superjõud

Mida teha, kui naistele meeldivad ülikonda kandvad mehed ja meestele – superkangelastest jutustavad filmid ja veidrate piltidega T-särgid? Pole midagi parata, iga mees jääb mõnes mõttes alati lapseks. Pane oma härra triiksärkidesse armuma, kinkides talle armsad, humoorika alatooniga supermehe mansetinööbid, mis on suurepäraseks lisandiks näiteks teatri- või balletipiletitele.

Mansetinööbid, Asos.com, 14.29 €

Veel rohkem põnevaid kingiideid saad Iluguru talvenumbrist!

TELLI AJAKIRI KOJU!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…