85% sellest, mida oma nahale määrime, imendub organismi. Ja kui mõelda sellele, et keskmine naine kasutab umbes 12 erinevat ilutoodet päevas, muutub looduskosmeetika murranguline võidukäik iseenesest mõistetavaks. Vaatame, kes Hollywoodi staaridest on suured looduskosmeetika fännid.

Shailene Woodley

shutterstock_309046274

Shailene kasutab oma nahal ainult orgaanilist kosmeetikat. „Kasutan õhtul meigi mahavõtmiseks ja näonaha niisutamiseks Living Libationi toodet Sea Buckthorn. Tegemist on Kanada brändiga ning nad kasutavad kõige kvaliteetsemaid koostisosasid. Kõik on puhas ja tasemel.”


Nina Dobrev

shutterstock_105251219

Ninal ei ole usku keemiat täis ilutoodetesse: „Ma tõesti usun, et ei ole vaja oma nahale määrida kemikaale sisaldavaid tooteid, vaid tuleks kasutada võimalikult puhast kosmeetikat. Samuti tuleks mõnel päeval lasta oma nahal lihtsalt niisama puhata – ei mingeid meigitooteid. Kui ma lennukiga sõidan, siis on mul kaasas alati meigieemaldussalvrätid ja niisutav kreem. Eemaldan näolt meigi ja kannan peale Origins GinZing näokreemi. See toimib sekundiga – imeline toode!”


Miranda Kerr

shutterstock_105719075

Miranda Kerril on isegi oma looduskosmeetika bränd – KORA Organics, mille tooteid ta ka ise kasutab. Kui ma täiskohaga modelliks hakkasin (umbes 18-aastaselt), sain teadlikuks paljudest halbadest kemikaalidest, mis kosmeetikatoodetesse lisatakse. Niisiis asusin otsima looduslikke tooteid, mis mitte ainult ei oleks hea koostisega, vaid ka päriselt toimiksid. Kuid nagu ikka, ei leidnud ma midagi sobivat ja otsustasin vajalikud iluabilised ise luua.


Christine Taylor

shutterstock_682325779

Christine huvi looduskosmeetika vastu sai alguse sellest, et ta tahtis täpselt teada, mida ta oma nahal kasutab: „Varem valisin tooteid reklaamiloosungite järgi. Kuid pärast laste saamist hakkasin oma tervisele rohkem tähelepanu pöörama.”


Alicia Silverstone

shutterstock_166786718

Ka Alicial oli oma kosmeetikasarja loomiseks kaalukas põhjus: „Samamoodi nagu jälgin alati, mida suhu pistan, tahan olla teadlik ka sellest, mida oma nahale määrin. Kõik minu nime kandvad Juice Beauty tootepakendid on tehtud 95% ümbertöödeldavast materjalist. Toimeaineteks on näiteks shea-või, avokaado, seesamiseemned, viinamarjad, aaloe jne – kõik puhtast loodusest.”


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised