85% sellest, mida oma nahale määrime, imendub organismi. Ja kui mõelda sellele, et keskmine naine kasutab umbes 12 erinevat ilutoodet päevas, muutub looduskosmeetika murranguline võidukäik iseenesest mõistetavaks.

#1 Looduskosmeetikat on lihtne ka ise teha

Looduskosmeetika tegemine nõuab tegelikult palju teadmisi, uurimustöid ja testimisi. Seega enne kui kodus ise kreemi kokku segama hakkad, tasub hoolega jälgida, kuidas erinevad ained üksteisega reageerivad, et kasu asemel nahale mitte kahju teha. Samuti võivad tegemisprotsessi käigus toodete sisse sattuda bakterid, liialt suurtes kogustes lisatud ained aga põletavad või ärritavad nahka.

 

#2 Looduskosmeetika ei ole nii tõhus

Euroopa Liidu seaduste järgi peavad kosmeetikatooted olema turvalised, efektiivsed ja täitma pakendile märgitud lubadusi. Pea meeles, et soovitud tulemuste nägemiseks peaksid loodustooteid pikema perioodi jooksul kasutama, see-eest on ka tulemused pikemaajalised.

 

#3 Looduskosmeetika ei imendu nii hästi nahasse

Vastupidi! Veelgi enam – looduskosmeetika, eriti aga taimset päritolu õlid, on sarnased meie organismis leiduvate lipiidide ja rasvhapetega, mis muudavad toote imendumise veelgi hõlpsamaks.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised