Toimetas: Keit Laisaar
Foto: Shutterstock

Ühest küljest muutub suve saabudes meikimine lõbusamaks – kuna värve tuleb rohkem juurde ja need muutuvad erksamaks. Teisest küljest muutub see aga kohutavamaks, kuna nägu hakkab kiirelt läikima ja palavuse tõttu higistatakse palju. Või siis saab osaks kõige hullem stsenaarium – lähed hommikul täismeigiga tööle, kuid lõunal nii muuseas end peeglist vaadates märkad, et kogu meik on nahalt maha sulanud ja sa justkui ei olekski ennast meikinud. Või veelgi hullem – silmaalused on ripsmetušiga koos ning puuderkreemi jäljed kraele määrdunud. Selleks, et suvine meik, eriti sinu erk huulepulk, oleks ilus ja särav, toome sinuni viis viga, mida kuumade ilmadega vältima peaksid.

 

#1 Sa ei koori oma huuli piisavalt tihti
Sa kindlasti mõtled, et kust küll võtta koguaeg nii palju aega, et iga oma kehaosa eraldi koorida, niisutada ja vahatada. Kuid väga oluline on surnud naharakud huultelt eemaldada, Eriti oluline on see siis, kui kannad erksat värvi huulepulka, kuna siis jäävad huulenaha ebatasasused eriti hästi näha. NIPP! Koori huultenahka hambaharjaga.

#2 Kasutad huuleläiget, mis on liiga läikiv
Suvel on parem kasutada pigem matte huuleläikeid. Kui väljas on soe, siis ei taha sa oma näkku midagi kleepuvat. Kuna su nägu suvel nagunii läigib rohkem, siis matt huulepulk tasakaalustab seda.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised