10 OLULIST ÕPPETUNDI legendaarse CARRIE BRADSHAW elust

Ta on moeikoon, arvamusliider ning üks naiselikemaid naisi planeedil Maa. Või õigemini oleks öelda kinomaastikul. Tema elu tundub nii reaalne, et miljonid naised õpivad Carrie vigadest tänaseni. Vaatame üle, mis on olnud Bradshaw kõige tabavamad ütlused läbi aegade.

Toimetas: Kristiina Virt / allikas: Vogue
Fotod: Shutterstock

Elas kord naiivne, heasüdamlik ning ülimalt armas ajakirjanik Carrie, kes armastas moodi ja New Yorki üle kõige. Just selline nägi ta välja siis, kui oma unistustelinna kolis …

shutterstock_183449933

Tema lugu on inspireerinud tuhandeid ja mis seal salata, me kõik elasime temale palavalt kaasa! Me naersime, nutsime, rõõmustasime ja muretsesime üheskoos Seks ja linna kurikuulsa nelikuga. Carrie teravalt nutikad ütlused elavad veel pikalt peale seriaali lõppemist ning kindlasti on need meie eludessegi jätnud sügavamad jäljed.

#1 (RAHA)

“Mulle meeldib hoida raha seal, kus see on reaalselt nähtav ja käegakatsutav ehk minu riidekapis riiete näol.”

#2 (PRIORITEETIDEST)

“Kui ma alles New Yorki kolisin ja olin puruvaene, ostsin vahepeal lõuna asemel Vogue’i. Mulle tundus, et see täidab mind paremini.”

#3 (STAATUS – VALLALINE)

“Minevikus tähendas vallaline olemine seda, et sind keegi ei taha. Nüüd aga tähendab see lihtsalt seda, et oled otsustanud võtta aeg maha ning mõelda millist elu sa soovid ja kellega seda veeta tahaksid.”


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…