ZERO° moekauplusest leiad hulgaliselt uute Eesti disainerite loomingut

Eesti moedisaini showroomis/moepoes ZERO° esitleti taaskord uusi ja huvitavaid disainereid, kelle looming sobib täiendama nii naiste kui ka meeste garderoobi.

Fotod: Marek Metslaid

Berliini moenädalatel tuntust kogunud naisterõivaste brändi Whitetail sügistalvise kollektsiooni olemus seisneb lihtsuses. Rõivastele on jäetud alles vaid kõige olulisemad elemendid ning eredamad värvitoonid on teinud ruumi mustale, hallile ja valgele. Selgejoonelised lõiked, teravad nurgad ja maskuliinne joon rõhutavad sisemist naiselikkust. Naturaalsetele tekstiilidele lisaks on kollektsiooni keskseks materjaliks Peruu alpakade vill.

Aksessuaaridest on uueks tulijaks Eestis resideeruv sakslannast ehtekunstnik Lisa Kroeber, kes loob minimalistlikult geomeetrilised erinevates värvitoonides kõrvarõngad. Kahe tõelise eesti mehe koostöös on sündinud puidust rahakotte tootev ÜRG, õrna naiselikult roosa nahksisuga aksessuaarid on sobilikud ka naistele.

SALT Accessories kollektsioon on inspireeritud ehitusest ja ehitusmaterjalidest. Lisades detaile või neid ära võttes on kandjal võimalus luua ehe vastavalt tujule – minimalistlik või detailirohke. Materjaliks loomulikult vilt.

Ehtedisaineri Jane Aus on loonud uue ehtebrändi Seco, mille ehted on inspireeritud loodusest ning kannavad selle väge läbi kasutatud kujundite ja nende sümbolistlike tähenduste. Loomingus põimuvad lõunamaine põud ja põhjamaade jäised tuuled, Eesti loodus ja kaugete maade pärimused.

Heaks täienduseks saabuval talvel on Canna pontšod, jätkuvalt saab moepoes imetleda ning osta Mare Kelpmani villaseid mantleid, KÄTi souli-karakteriga põhjamaise alatooniga ning Raili Nõlvaku grungelikke sügistalviseid kollektsioone.

Lisaks saab garderoobi täiendada unisex brändi One Wolf rõivastega, stiilseks reisimiseks sobivate Playluggage’i mänguliste kohvritega, naiselike ehetega MyaMoon’ilt jpt.

Uute disainerite esitluspidu toetasid Frexinet, Fritz-Kola, Vitamin Well, Linda Ubin, Lindt, Tradehouse, Madara.

Kuni jaanuari alguspäevadeni tegutseb moepood/showroom ZERO° hüpikpoena Stockmanni kaubamajas (Liivalaia 53, III korrus).
ZERO° tegemistel saab detailsemalt silma peal hoida Facebookis.

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised