Viru Keskuses avati esimene Hilfiger Denimi esinduspood Eestis

Uue poe sisekujundus on segu klassikalistest ja tänapäevastest mõjutustest, kus kesksel kohal ameerikalikud antiikesemed, vintage-detailid ja tööstuslikud aktsendid.

 

Uues esinduspoes saab oma garderoobi täiendada stiilse vabaajabrändi värske kevadsuvise kollektsiooni “Summer of Love” rõivaste ja aksessuaaridega, mille disain kombineerib 1960ndate hipikultuuri, California stiilis päikesepleekinud värvipaletid ja kulutatud teksad ning Londoni Savile Row stiilis suurlinna meeleolu läbi trükitehnikas aplikatsioonide, retrokangaste ja mänguliste neerumustrite.

 

Hilfiger Denimi esinduspoodi haldab Põldma Kaubanduse AS, kes on ühtlasi Denim Dreami kauplusteketi omanik ja Guess, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Pepe Heans ja mitmete teiste brändide maaletooja ning esindaja Eestis.

 

Tommy Hilfiger, mille brändiportfelli kuuluvad Tommy Hilfiger ja Hilfiger Denim, on üks maailma suurimaid elustiilitoodete disainikontserne. Kokku tegutseb rohkem kui 1600 Tommy Hilfigeri poodi enam kui 115 riigis. Kontserni eesmärk on luua ja turustada kvaliteetseid rätsepa- ja spordirõivaid meestele, kollektsiooni- ja spordirõivaid naistele, lasteriideid, teksakollektsioone, aluspesu (sh hommikumantleid ning magamis- ja puhkerõivaid), jalanõusid ja aksessuaare. Valitud litsentsisaajate kaudu pakub Tommy Hilfiger veel erinevaid elustiilitooteid, nagu prillid, kellad, lõhnad, spordirõivad (golfi- ja ujumisrõivad), sokid, väikesed nahktooted, kodukaubad ning kotid ja kohvrid reisimiseks. Hilfiger Denimi tootesari sisaldab teksatooteid ja jalanõusid meestele ja naistele, aksessuaare ja lõhnatooteid.

 

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega ostu- ja meelelahutuskeskus. Tallinna südames asuv moekeskus on hinnatud kohtumispaik ning kvaliteetsete kultuuri- ja meelelahutuselamuste pakkuja. Viru Keskuses on üle saja kaupluse ja teeninduskoha, Eesti suurim ning maailma nelja parima raamatupoe hulka arvatud raamatukauplus, Baltimaade suurim ilutoodete piirkond, kohvikud ja restoranid, spordiklubi ning südalinna soodsaim parkimismaja. Viru Keskusele on omistatud Eestis ainus jätkusuutliku hoone opereerimise hõbesertifikaat LEED O&M ning keskuse turundus- ja kommunikatsioonitegevus on pälvinud 28 auhinda.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised