VIDEO & GALERII: DIANA ARNO värviteraapiline kollektsioon võitis TFW moepubliku südame
Runway fotod: Jelena Rudi
Backstage fotod: Dmitry Knut
Modellid kannavad Dune Londoni kingi

 

„Kevad on naiseliku ilu ärkamise aeg,” räägib brändi looja Diana. „Oma uue kollektsiooniga soovingi seda pidulikku aega moekalt tähistada. Ja mis tuleks ülesandega paremini toime, kui magustoiduvärvilised rõivad ja armastust sümboliseerivad roosiõied?”

Pakkumas hingele kauaoodatud värviteraapiat, ilmestavad DIANA ARNO kevad-suvist kollektsiooni selle hooaja kõige moodsamad värvid: õrnroosa, taevasinine, lavendlililla ning värskendav piparmünt. Armsad rüüsid, naiselik pits ning roosilised prossid mõjuvad moenädala catwalk’il esitletud moedesserdil tõelise kirsina.

Vaata videot:

Kommivärvilisi kašmiirmantleid, minimalistlikke argipäeva- ja romantiliselt naiselikke kokteilikleite, aga ka trendikaid pükstükke ning seelikkostüüme täiendasid siidroosidega prossid. Värvilised lilled lisasid kollektsiooni kevadiselt värskeid ja mõnusalt pidulikke noote, mille saatel kergel sammul kevadesse astuda. Vaata galeriid Tallinn Fashion Weekil esitletud kollektsioonist:


Runway show’ga paralleelselt toimus ka bärndi kevad-suvise lookbook’i pildistamine koos tunnustatud moefotograafi Dmitry Knutiga.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised