Veeda unustamatu valentinipäev Glorias koos IRIS JANVIERiga

Gloria Veinikelder ja moebränd IRIS JANVIER kutsuvad sind sõbrapäeva õhtusöögile!

Sõbrapäev jõuab järjest lähemale ning otsused, kuhu seda üritust õhtul tähistama minna, vajavad kiiret vastu võtmist.

Kodumaine moebränd IRIS JANVIER kutsub sind 14.veebruaril kell 19.00 Gloria Veinikeldrisse, kus pakutakse keelt allaviiva õhtusöögi kõrvale ka põnevat ja praktilist moeelamust.

Peakokk Kaido Metsa pakutavad võrratud maitsed ja moebrändi IRIS JANVIER uue kollektsiooni esmaesitlus loovad koos täiusliku õhtu.
Ajalooline atmosfäär, suurim veinivalik ja armastus hea toidu vastu teevad Gloria Veinikeldrist koha, kus aeg peatub nautlemiseks.

IRIS JANVIERi uus kollektsioon pakub suurepärast elamust neile, kes hindavad modernset, funktsionaalset ja läbimõeldud disaini. Brändi peamiseks kontseptsiooniks on “stiil üle hetkemoe” ja kindlaks eelistuseks on ajatu, väljaspool hooaega eksisteeriv disain.

Eriti lahke fortuuna jagab õhtul ohtralt kingitusi, mille on välja pannud Gloria Veinikelder, IRIS JANVIER, mineraalkosmeetika Da Vinci, naturaalkosmeetika Madara ja ehtebränd New Vintage by Kriss.
Kohal on ka veetlev maag Maria Katariina, kes ennustab paaridele ja üksikutele armuelu tulevikku. Lisaks ootavad sind ka parimad veinisoovitused õhtusöögi kõrvale.


Laudade broneerimine telefonil 5698 0006 või vein@gloria.ee. Kohtade arv on piiratud.

Gloria Veinikelder:Müürivahe 2
IRIS JANVIER showroom: L. Koidula 24/10 (+ 372 504 3272, info@iris-janvier.com)
Tutvu IRIS JANVIERi loominguga SIIT ja liitu üritusega FACEBOOKIS.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Tallinn Fashion Week 2020

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 5.-6. mail tuues lavale nii kodumaa tippmoeloojad kui ka uued tegijad. Seekord…