VAATA! DIANA ARNO näitas TFW raames sensatsioonilise moetreileri

Eile moenädala show-saali suurele ekraanile jõudnud moetreiler oli unustamatu sissejuhatus suurejoonelisele DIANA ARNO moeshow’le. Video taga seisavad eesti kinomaastiku tipud ning tulemus on tõepoolest jalustrabav. Põnevusfilmi stiilis moetreiler on provotseerivalt seksikas – põhitegevus keerleb noore ja ambitsioonika naise ümber, kes elades nutitelefonide, tehnika ja maskuliinsete trendidega täidetud maailmas, üritab iseenda pehme ja naiseliku loomuse eest põgeneda.

Öö. Ta jookseb pimedusse, kuid tundub, et keegi või miski jälitab teda. Või hoopis on see tema isiksus, mis pidevalt kannale astub? Video lõpus saab naine kummalise telefonikõne, kus hüpnotiseerivalt magus hääl lubab talle näidata tee paremasse maailma.

Oma videos soovib Diana näidata, et tänapäeval elav naine ei pea leppima kompromissidega ning põgenedes oma sisemise “mina” eest, ei jõua ta lõppude lõpuks kuskile. Oma uues kollektsioonis loob ta igale naisele võimaluse olla tugev, modernne, iseseisev, kuid sellegipoolest õrn ja ülimalt naiselik.

VAATA VIDEOT!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised