Uus eestimaine bränd WÖÖ tutvustab oma multifunktsionaalset kollektsiooni

Looduslikud materjalid, innovatsioon disainis, mugavus ja praktilisus. WÖÖ on lihtne, puhas ja põhjamaiselt minimalistlik.

Fotod: Risto Ring

Kiirelt areneva brändi tootevalikus on hetkel rõivad ja aksessuaarid: naiste ja meeste unisex särgid ning pusad. WÖÖ toodetel on üks kindel läbiv joon – lõiked baseeruvad kolmnurkadel ja riietel on välispidised õmblused ning lõigatud toored servad. Kõik WÖÖ tooted on multifunktsionaalsed ja disain hoolikalt läbi mõeldud – neid saab kanda mitut pidi, näiteks särkidel ja pusadel ei ole esi- ega tagakülge, sisemist ega välimist poolt. Ostes ühe särgi, saad seda kasutada nelja erinevat moodi.

WÖÖ mõtleb roheliselt – kangastel on ÖKO-Tex sertifikaadid, kõik tooted on disainitud ja toodetud Eestis ning kõik tootmisjäägid taaskasutatakse.

KELLELE
WÖÖ on suunatud loomingulisele inimesele, kes julgeb eristuda, hindab uudsust ja mugavust. Wöö loojad näevad oma toodete kandjas avatud mõtteviisiga inimest, kes armastab nii suurlinlikku kui ka looduslähedast elustiili, ta käib jalgsi ja sõidab rattaga ning töötab kontoris või tänapäevaselt kohvikust.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Tallinn Fashion Week 2020

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 5.-6. mail tuues lavale nii kodumaa tippmoeloojad kui ka uued tegijad. Seekord…