UUDIS! Majirel High Lift – eriti blondeeriv kreemjas juuksevärv

L'Oréal Professionneli juuksevärvide valikut täiendab innovatiivne uudistoode blondide toonide sõpradele – juuksevärv Majirel High Lift!

Majirel High Lifti reklaamnäoks on saanud maailmakuulus Eestist pärit supermodell Carmen Kass, kes on teinud koostööd selliste tuntud moekaubamärkidega nagu Marc Jacobs, Michael Kors, Calvin Klein, Ralph Lauren, Dolce & Gabbana, Gucci, Prada ja Versace. Moeasjatundjad seostavad Carmeni saavutusi tema põhjamaise välimusega – heleda naha, hallide silmade ja külmblondide juustega –, mida L’Oréal Professionnel tõstab eriti esile uute toonidega Majirel High Lifti paletilt.

Värv blondeerib kuni 4,5 tooni võrra ja tagab samal ajal maksimaalse blondeerimisfooni neutraliseerimise (likvideerib kollakad ja oranžid varjundid), võimaldades saada külmi, puhtaid ja väljendusrikkaid blonde toone.

Majirel High Lift ei kata halle juukseid, kuid seda saab kasutada, kui hallide juuste osakaal ei ületa 30% ja need on ühtlaselt jaotunud.

Majirel High Lift sisaldab hooldavaid toimeaineid Ionene G™ ja Incell, mis kaitsevad ja hooldavad juukseid sügavalt nende värvimise ajal, tagades suurepärase kosmeetilise tulemuse – juuksed muutuvad pehmeks, nõtkeks ja säravaks. Ideaalse toonikombinatsiooni leiab individuaalselt igale kliendile professionaalne juuksur.

Majirel High Liftiga värvitakse juukseid ainult L’Oréal Professionneli salongides.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Fendi keeras peavõru tagurpidi

Milano moenädal tutvustas Itaalia moebränd peavõru kandmiseks väga ainulaadset uut viisi, keerates need tagurpidi. Laval kandsid toekaid  nahast polsterdatud tagurpidi…