7 stiilset trendi sügiseks

Sügis on aeg, mil lasta moefantaasial lennata ja eksperimenteerida. Toome sinuni trendid, mis on moelavadelt silma jäänud.

Toimetas: Kati Rasmann
Foto: Shutterstock, tootjad (asos, m&s, h&m, zara)

#Ole kihiline
Sügis on aeg, mil lasta moefantaasial lennata ning kihiline riietus on selleks parim. Lao julgelt riideid üksteise peale, sest endiselt on moekas kanda neid kihiliselt. Soojemad ilmad lubavad eksperimenteerida kampsuni ja suvekleidi komplektiga. Jahedamate ilmade saabudes mine siiski järk-järgult üle kihilisemale riietusele. Näiteks pane tavalise pulloveri peale teist värvi keep-sall või kolmveerand varrukatega mantel ning juba mõjudki trendikalt.
# 70ndad on sügise märksõna
Loodetavasti on 70ndate mood sulle meeltmööda, sest sel sügisel pole sellest värviküllasest aastakümnest pääsu. Suvel juba kindla koha sisse võtnud trend läheb sügisel veelgi  suurema hooga edasi. Märksõnadeks on: alt laienevad ning kõrge pihaga püksid ja seelikud ning rõhutatud vööjoon. Rõivad on omandanud erksad toonid ning ajastutruud lõiked.
#Mustrite võlu
Ära pelga kanda toon-toonis või samast mustrist koosnevaid komplekte. Märksõnad: suured ning graafilised, lillelised ja geomeetrilised. Julge eksperimenteerida ning sa avastad mustrite võlu.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised