Tallinnas avab uksed lastele suunatud Itaalia moebrändi OVS Kids esinduskauplus

20. novembril avatakse Rocca al Mare kaubanduskeskuses uus lasterõivaste brändi OVS Kids esinduspood, mis on esimene omasugune Eestis.

Itaalia päritoluga brändi eesmärk on pakkuda taskukohaseid, kuid itaaliapäraselt elegantseid ning samas igati trendikaid riideid lastele. Kahtlemata on fookuses ka rõivaste kvaliteet. Paljud lasteriided omavad Oeko-Tex 100 sertifikaati, mis peaks igale lapsevanemale kindlustunde tagama.

Poiste ja tüdrukute rõivakollektsioonid jaotuvad tinglikult kaheks. Argisteks sündmusteks mõeldud lihtsad, värvikirevad ning värsked lõiked, millele sekundeerib üdini kaasaegne kollektsioon keskendudes innovatsioonile kangastes, lõigetes, trükitehnikas ja värvides.

Konservatiivsemas tüdrukutele mõeldud kollektsioonis on sel talvehooajal ülekaalus pastelsed roosad ja tuhmsinised toonid segatuna kerge kreemikasvalge ning halliga. Väikeste neidude igapäevases garderoobis leidub tikandeid, litriteid ja pärlikesi. Kombineerides neid detaile klassikaliselt lihtsa või vastupidiselt – sametise ning silmapistva dressipluusi või džempriga, on võimalik saavutada igapäevane, kuid peensusteni viimistletud välimus. Volangid, satsid ning plissee, mis on alati tüdrukute poolt armastatud, pakuvad lihtsatele lõigetele lisaks pisut romantilist printsessilikkust. Villased kudumid, volüümikad dressipluusid ning väikesed seemisnahaimitatsiooniga jakikesed on otseselt inspireeritud viimastest moetrendidest. Uute materjalidena on kasutusel neopreen, mis pehmuse ja rikkalike printidega on üheks laste lemmikuks.

Poiste argisemast talvekollektsioonist leiab lihtsaid ning sirgeid lõikeid, kuid üldmulje on kõike muud kui igav. Uueks avastuseks linnapoistele on särgid, mis on just nagu issi riidekapist võetud. Kudumitele on lisatud kvaliteetset kašmiiri ning alpakavilla. Täiskasvanutelt kopeeritud riiete seast leiab ka klassikalised kootud vestid, mille mängulised ja lustlikud mustrid on iga poisikluti lemmikuks.

Trendikamas tütarlaste kollektsioonis domineerivad kaks moekat ja lõbusat värviliini. Kuldsed litrid ning sädelevad sõnumid on segatud hallika virrvarriga ning mustjaspunasega. Optilised must ja valge moodustavad erinevaid mängulisi kombinatsioone triipudest, ruutudest ning mummudest.

Poiste moekas kollektsioonis väljendub läbiv urbanistlik temaatika erksas kollases, sinises ning oranžis, millega on kombineeritud kamuflaažkanga militaarseid mõjutusi. Uue materjalina on kasutusel teksale sarnane, kuid pehmuselt trikotaaži meenutav french denim, mida on rohkelt kaunistatud erinevate avangardistlike märkide ja trükimustritega. Bomberjakid, kunstkarusnahk ning tagid annavad trendikale lapsele aga viimase moeka lihvi.

Kõik OVS Kids kollektsioonide tooted on kvaliteetsed ning taskukohased ja ei ületa 50€ hinnapiiri.

OVS Kids esinduspood avatakse 20. novembril Rocca al Mare kaubanduskeskuse 2. korrusel.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised