Tallinn Fashion Weeki piletimüük on alanud

Aasta säravaim moespektaakel Tallinn Fashion Week tervitab moesõpru juba järgmisel nädalal, mil seab end neljaks päevaks sisse Telliskivi Loomelinnakus paiknevasse Vaba Lava teatrisaali. Pileteid 11.-14. oktoobril toimuvale moemaratonile on nüüdsest võimalik soetada Piletilevi müügipunktidest ja veebist.

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 11.-14. oktoobril Vaba Laval ning toob publiku ette nii 22 disaineri ja brändi uusima loomingu kui ka võimsa Kuldnõela gala, mille raames antakse üle kõige värskemad Kuld- ja Hõbenõela auhinnad. Neli päeva kestev moemaraton annab harukordse ülevaate Eesti moeloojate tegemistest ja siinse rõivakunsti aegumatust ilust, viies pealtvaatajad lummavale rännakule läbi põneva loomegalaktika ning tuues lavale nii Eesti käsitöötraditsioonid kui ka trendituultest kihava disaini.

Sügisesele moenädalale annab 11. oktoobril avalöögi rahvusvahelisel moeskeenel meesterõivastega ilma tegev Kristian Steinberg, kes esitleb TFWl oma esimest naistele suunatud kollektsiooni. Steinbergi etendusele järgneb aga suurejooneline Kuldnõela gala, mille käigus selgitatakse välja kodumaise moemaastiku eredaimad tähed ning mille raames saab näha kuue särava moekunstniku värskeimaid kollektsioone. Kuldnõela auhinnale kandideerivad Kristina Viirpalu rõivabrändiga KV Couture, Marit Ilison ja Kadri Kruus, Hõbenõela auhinnale on sel aastal nomineeritud Xenia Joost, Mare Kelpman kaubamärgiga Kelpman Textile ning Mari-Liis Saretok rõivabrändiga Kokomo Collection.

Tallinn Fashion Weeki võimsale avalöögile järgneb aga veel kolm värvikirevat moepäeva, mis toovad lavale magusa moeassortii ja Eesti rõivakunsti tipptegijad. 12. oktoobril astuvad lavale Sirimiri, Mammu Couture, Iris Janvier ning Tallinn Dolls by Karolin Kuusik, 13. oktoobril aga BonBon Lingerie, Nymf, Katrin Aasmaa, Diana Arno ja Tiina Talumees. Kolmeteistkümnendat moenädalat jäävad 14. oktoobril lõpetama Vilve Unt, Piret Kuresaar, Liina Stein ning moeühenduse Embassy of Fashion disainerid Aldo Järvsoo, Ketlin Bachmann ja Riina Põldroos.

Tallinn Fashion Weeki piletid on müügil nii Piletilevi müügikohtades kui ka veebis.


Tallinn Fashion Weeki programm

Kolmapäev 11.10
18.00 Kristian Steinberg
20.00 Kaubamaja esitleb: Kuldnõel
Neljapäev 12.10
18.00 Sirimiri, Mammu Couture
19.30 Iris Janvier
21.00 Tallinn Dolls by Karolin Kuusik
Reede 13.10
18.00 BonBon Lingerie, Nymf
19.30 Katrin Aasmaa, Diana Arno
21.00 Tiina Talumees
Laupäev 14.10
18.00 Vilve Unt, Piret Kuresaar
19.30 Liina Stein
21.00 Embassy of Fashion

Tallinn Fashion Weeki piletid on müügil nii Piletilevis kui ka üritusel kohapeal. Sügisese moenädala esitlejaks on Absolut ning ürituse toimumisele aitavad kaasa ka Oriflame, Torres, Eva Professional Hair Care, Sokos Hotels, Vitamin Well ja RGB.

Kuldnõela gala esitlejaks on Kaubamaja. Kuldnõela ja Hõbenõela võitjaid ootab lisaks ihaldatud tiitlile ees ka luksuslik puhkus Estonia Resort Hotel & Spas ning hinnalised auhinnad Goldtime’ilt.

Tallinn Fashion Weeki ametlik meediapartner on Eesti Meedia.

Liitu sügisese Tallinn Fashion Weekiga ka Facebookis:
https://www.facebook.com/events/113880505970753/


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised