Tallinn Fashion Weeki piletimüük on alanud

Eesti suurim moesündmus Tallinn Fashion Week täidab sel kuul pealinna kevadiste moerütmidega ning toob 15.-17. märtsil toimuva ürituse raames lavale siinse moedisaini paremiku. Kaheteistkümnendat korda toimuv Tallinn Fashion Week tervitab sel kevadel moesõpru Hilton Tallinn Park hotellis, mis on uusim ja mugavaim toimumispaik pealinna südames.

Kevadisel Tallinn Fashion Weekil astub üles 14 disainerit ja brändi ning esimesena annab 15. märtsil moenädalale avalöögi rõivabränd Wear-Arts, kelle kunsti ja moodi ühendav etendus leiab aset moekeskuses Defitsiit. Sama etenduse raames lansseeritakse ka veebimüügi keskkond Pre-o-Porter, mis võimaldab tellida Eesti moedisainerite uut loomingut tavapäraselt soodsama hinnaga ja enne selle ametlikku tootmist.

Tallinn Fashion Weeki teine ja kolmas moepäev leiavad aga aset säravas Hilton Tallinn Park hotellis. 16. märtsil astuvad lavale Kaidi Kuur, Mammu Couture, Year by Raivo Holm, Diana Denissova ja Iris Janvier, kes toovad moepublikuni oma värskeima moeloomingu. Kevadise moenädala viimasel päeval ehk 17. märtsil esitlevad oma uusi kollektsioone Monton, Diana Arno, Triinu Pungits ning Embassy of Fashion ühenduse alla koondunud moeloojad Aldo Järvsoo, Ketlin Bachmann ja Riina Põldroos. Lisaks eelnevalt nimetatud disaineritele ning brändidele astub TFW viimasel päeval üles ka juveelikaupluste kett Goldtime, kes toob lavale Eesti ehtedisaini võimsa moesümfoonia.

 

Tallinn Fashion Weeki piletid on tänasest müügil nii Piletilevi müügikohtades kui ka veebipoes.

Pressiakrediteeringute taotlemiseks tuleb ajavahemikus 1.-13. märts täita järgnev vorm: http://bit.ly/2m6xW0W


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised