Tallinn Fashion Weeki moeetenduste piletid nüüd müügil

21.-24. oktoobril 9. korda toimuv TFW leiab sel korral aset kreatiivsuse tuiksoonel Telliskivi loomelinnakus. Nelja päeva jooksul jõuab vaatajate ette kümme moeetendust ning Kuldnõela gala.

Lisaks harjumuspärasemas formaadis moeetendustele üllatab Tallinn Fashion Week tavapäraselt ka uuega. 23. oktoobril kell 17 esitleb Eesti Politsei oma uut vormi, eraldi äramärkimist väärib laupäevane mehist moedisaini käsitlev videoperformance “Mehed moes”. Oma moenädala lavadebüüdi teevad mitmed uuema põlvkonna moeloojad.

Telliskivi loomelinnak laseb loomingul särada
Telliskivi loomelinnak on ennast juba ammu tõestanud suurürituste toimumiseks sobiva paigana. “Usume, et Telliskivi loomelinnak oma kreatiivse, noorusliku õhustiku ning mitmete kohvikute ja restoranidega aitab moenädala meeleolu loomisele kindlasti kaasa. Oleme moenädala toonud vahelduse mõttes taas lakoonilisemasse industriaalkeskkonda, mis laseb disainerite loomingul kindlasti erksamalt silma paista”, ütles Anu Kikas, Tallinn Fashion Weeki peakorraldaja.

Teistmoodi moeetendus “Mehed moes”
Moenädalale paneb põneva punkti videoperformance-etendus “Mehed moes”, mis toetub ühest küljest kolme moedisaineri loomingule, teisalt kolmele erinevale ruumile ning kolmandaks mehelikkuse ja moe suhete lahtimõtestamisele. Etenduse lavastajaks on tunnustatud kunstnik Kiwa, kes kõiki kaasaegse videokunsti vahendeid kasutades aitab moodi ja mehelikkust käsitleda uue põneva nurga alt.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised