Tallinn Fashion Week 4.päev: After Dark Couture

Tallinn Fashion Weeki neljas päev tõi vaatajate ette moeetenduse „After Dark Couture“. Vaata galeriid!

Fotod: Jelena Rudi

Oksana Tanditi glamuursed tualetid küütlesid kalliskivisäras ja näitasid maksimaalselt luksuslikke, detailirohkeid kangaid ja lisandeid, mis mõjusid laval ülimalt efektselt. Kuningannakleitide kõrval oli ka asjalikumaid ning rangema joonega kostüüme, kuid neiski ei olnud kaunistamisega kokku hoitud. Tõeliselt suurejooneline algus õhtule.

Ketlin Bachmann jätkas talle omaselt dramaatilisel joonel, võrreldes varasemate kollektsioonidega oli näha veel rohkem põnevaid ja filigraanselt viimistletud detaile. Põnevust lisasid ka erinevate materjalide provokatiivsed kombinatsioonid ning disainerile omane kerge punk-vibe oli tõmblukkude ja nahkdetailide näol täiesti olemas.

Riina Põldroosi
tiivulised diivad jagunesid mahukateks temaatilisteks gruppideks, millest igaühes oli üllatavaid ja aplausi ärateeninud pilgupüüdjaid. Smaragdrohelised, ihukarva, erksinised ning öömustad – kindlasti leidis iga moefänn siit oma lemmiku haldjakleidi, millega koos unistaks öösse astuda.

Aldo Järvsoo üllatas eklektilise materjalivaliku, glamuursete õhturüüde ning spordijalatsite ristamisega, mis tekitas põneva stilistilise ebakõla. Selle sportlik-glämmi avapaugu järel jõudis lavale mitmeid ahhetamapanevaid tualette, millest meeldejäävamateks ehk geomeetriamustrisse riietatud jaapanihõngulised kimonomantlid ning etenduse finaalis välja astunud looritatud sünged kuningannad.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised