Tallinn Fashion Week 2016: Kuld- ja Hõbenõela nominendid on selgunud

Žürii on välja valinud nominendid, kelle hulgast valitakse oktoobris toimuval Tallinn Fashion Weekil välja tänavused Kuldnõela ja Hõbenõela väärilised moedisainerid.

Eesti ainsa moedisaini auhinnaga Kuldnõel tunnustatakse silmapaistva moelooja järjepidevat tööd vähemalt viie viimase aasta vaates, silmas peetakse kollektsioonide kvaliteeti ja funktsionaalsust, ajakohasust ja ilu, lisaks pööratakse tähelepanu ka müügiedule ning ekspordivõimekusele.

Juba neljandat aastat antakse Kuldnõela kõrval välja Hõbenõel. Hõbenõelaga auhinnatakse julge pealehakkamise, erakordse ettevõtlikkuse, särava idee ja energilise teostuse eest moeloojat, kaubamärki või kollektsiooni, mis on viimase aasta silmapaistvamaks komeediks meie moetaevas.

Kuldnõela žürii koosseisus Maile Grünberg (disainer ja sisearhitekt), Piret Puppart (EKA moedisaini osakonna juhataja), Edward Köster (disainiturunduse ekspert), Urmas Väljaots (moeajakirjanik), Kristi Pärn-Valdoja (ajakirja Mood peatoimetaja), Filippo Caroti (moefotograaf) ja Aljona Eesmaa (moetoimetaja ja -blogija) on valinud nominentideks järgmised moekunstnikud ja kaubamärgid:


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised