Suvine värviparaad! Moebränd NYMF esitles uut kollektsiooni MOJO

Üks värviline kleidike võiks mahtuda iga naise suvisesse garderoobi. Inspiratsiooni leiad SIIT!

Fotod: Kalev Lilleorg

Show toimus täiesti hullumeelse interjööriga pop-art lounges Vintage Factory.
Vintage Factory on boho-stiilis pop-art lounge, mida iseloomustavad kunstistiilidest fresco, peegelmosaiik, eklektika, psühhedeelia, pop-art, graffity, popsürrealism ja staatilisust lisav tekstiilikunst. Kõik need kunstitüübid sulanduvad kokku ainulaadseks tervikuks.
Sisenedes püüavad pilku müstilised skulptuurid, värvilised maalid, pehmed ja karvased säravad esemed, mida isegi kõige ilusamates unenägudes ette kujutada ei suudaks ning meenutades Imedemaad.

MOJO kollektsioon on põnev kaleidoskoop graatsilistest lillemotiividest, rütmilistest navajo-mustritest, aristokraatlikest tikandi-printidest, marrakeshi vaibamustritest, heegelpitsi motiividest, mängulistest narmastest, nahksetest punutistest ja pärlitest pitkitud detailidest. Ühtpidi midagi ülimalt eklektilist, aga samas täiesti ühte sulanduvat.

NYMF Moestuudio on otse Tallinna südames asuv armsalt hubane moeateljee, kus disainer Triin Kärblane loob juba 9-ndat aastat järjest erilise ja äratuntava käekirjaga loomingut, mille võlujõud ja vägi on heas mõttes sõltuvust tekitavad. NYMFid jumaldavad ajatuid ja üdini naiselikke siluette, maagilisi printe, ohtraid detaile ning mustrite ja struktuuride mängu.
NYMFi kleidid ei ole lihtsalt kleidid, need on mõttemaailm.

www.nymf.ee


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised