Suvised moepalad, mis ei nõua suuri investeeringuid

On asju millesse tasub inveteerida, nagu näiteks unistustekott või -kingad. Sinu ees on aga NEED suvehitid, mille ostude pealt võid julgelt raha kokku hoida!

Allikas: harpersbazaar.com
Foto: Shutterstock

Flipflopid ehk varbavahe plätud
Plätud (kahjuks ka kõige kallimad eksemplarid!) ei ole pikemaks kandmiseks, kui seda on suvehooaeg, lihtsalt mõeldud. Seega ära larista, vaid pane plättude ostult säästetud raha oma ”hoiukassasse”, et osta midagi tõeliselt ilusat ja kvaliteetset sügiseks.

Päikeseprillid
Need aksessuaarid on tähtsal kohal iga naise garderoobis, aga tasub meeles pidada, et suvi on festivalide, väljasõitude, matkade ja seikluste aeg ning siis tasuks hoopis kaasa võtta paar odavamaid prille ning hoida oma hinnalisi lemmikud kriimude eest.

Valge t-särk
Valge t-särk on klassika, seega leia endale sobivas hinnaklassis ja lõikega lemmik ning osta kohe hulgi.
Vihje! Hoia allahindluste hooajal silmad lahti!

Lühikesed teksad
Vii oma garderoobis läbi väike inventuur ning endagi üllatuseks võid sealt avastada näiteks väljaveninud põlvedega teksasid, mis sobivad ideaalselt su uuteks šortsideks. Nii säästad raha ning loodust.

Suvekübarad
Suvekübarad on suurepärased abimehed kaitsmaks sind päikese eest. Sellegipoolest ei jõua need rannast kunagi kuigi kaugele, kas on siis üldsegi mõtet nende eest põhjendamatult suuri summasid välja käia?

Rannakott
Randa minnes vajad sa kotti, mis on ruumikas ja kerge ning sinu õnneks on poodides stiilseid ning soodsaid kotte igas valikus, leia oma lemmik ja alles jäänud raha hoia koti jaoks, millest oled ammu unistanud.

Valged tennised
Valged tennised on mugav ning stiilne alternatiiv kõrge kontsaga kingadele ja plätudele. Siiski ei soovita me nende peale suuri summasid kulutada. Miks? Arvestades pikki ja lõbusaid suveöid ning rahvarohkeid kontserte, on tõenäosus, et need juba ühel palaval juuli keskööl “hallideks hiirteks” muutuvad – üsnagi suur.

Sarong
Soodne alternatiiv rannakleitidele – sarong – on praktiline ja stiilne ning suvel lihtsalt asendamatu ese, sest seda saab kanda nii päevasel ajal rannas, kui ka kohvikus. Kasuta fantaasiat ning õpi trendikat rannarätti moekalt välja kandma: näiteks seo see randa minekuks puusade ümber ja liivale maandudes moodusta sellest äge turban.

Crop-top
Mida väiksem topp, seda väiksem hind? Tundub ju loogiline, kuid paljud brändid kipuvad seda tulist trendi oma kasuks ära kasutama küsides lühikese topi eest pea sama palju raha kui mõne kleidi eest. Šopates vaata midagi, millel on hind ja kvaliteet paigas, eriti just seetõttu, et tegemist on mööduva trendi mitte klassikaga.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised