SUUR GALERII: TFW teine päev pildis ja sõnas

Moenädala teine päev tõi lavale ülimat naiselikkust, päeva lõpetas aga Kristel Kuslapuu särtsakas ja meeldejääv kudumishow.

Vilve Unt oli liikunud monokroomsest värvivalikust edasi ning näitas efektselt, kuidas põnevate lõigete abil vastanduvad toonid ja kangad elama panna. Sügise küpsed värvid, seosega sädelevast kangast kraed ning kaskaadina langevad paelamotiivid olid kollektsioonis meeldejäävaimad.

Liivia Leškin üllatas kontseptuaalselt ühtse kleidikollektsiooniga, mis oma lihtsate vormidega jättis piisavalt vaba hingamisruumi lihtsamatele ja keerulisematele jaapani pintsliga tõmmatud mustritele, teostanuna sinise, musta ja valgega.

Maire Valdma käsitsi toorsiidile maalitud kollektsioon oli kui kunstinäitus, mis portreteeris veealuse maailma seiklusi helges, karges ja looduslikus gammas siniste, valgete ja hallikate toonidega. Filigraanne teostus ja detailirikkad joonistused nõuaks kindlasti rõivaesemete lähemalt uurimist.

Donna Nordica tõi lavale pattulangemise loost kantud “Super Eva” nimelise võrgutavate kleitide galerii, mis loojate sõnutsi mõeldud naisele, kes ei karda oma kehakumerusi näidata. Kollektsioonis oli nii efektselt teatraalsed, mõnusa eneseirooniaga palistatud kui ka igapäevasemaks kandmiseks sobilikke kleite, mis kõik kandja keha embasid.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised