Stilist Külli Piibar: selle kevade lemmiktrendiks on pükstükk

Julge käekirjaga stilist lubab publikule efektset vaatemängu, trendikast värvidepillerkaarist popkunstist inspireeritud mustriteni.

“Minu homses FIBITi etenduses näeb palju kevadsuviseid puhtaid värvitoone. Lemmikuks on kollane, alates sidrunikarvalisest kuni kiiskavani, aga ka valged ja kreemikad varjundid, mis kuumadel suveilmadel tõelisteks päästjateks osutuvad. Lisaks näeb põnevalt rõhutatud detaile, origaamimaailmast inspireeritud volüümikatest drapeeringutega varrukatest ümarate õlgadeni. Olulisel kohal on ka kotid, mida saab kanda nii, et käed on vabad. Kogu showd iseloomustab väikese vimkaga pidulikkus, nii nagu sünnipäevale kohane,” rääkis Külli, kes peale etendust lubab sünnipäeva pidulikult tähistada šokolaadikooki süües.

Külli Piibari enda lemmiktrendideks sellel kevadsuvisel hooajal on meestesärgist inspireeritud naisterõivad ja pükstükid. “Pükstükist mugavamat asja lihtsalt ei ole, eriti tore, kui seda kaunistavad veel kerged triibud ja pehmelt langevad volangid. Mulle meeldivad väikese krutskiga julged vormid.”

Külli stiliseeritud etendust näeb juba homme, 11. märtsil Viru Keskuse moesündmuse FIBIT raames. Kõik FIBITi etendused toimuvad Viru Keskuse aatriumis ning on publikule nautimiseks tasuta.

Täpsema ajakava leiab: http://virukeskus.com/FIBITkevad2017/


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised