STIILSELT VARJUS: Rooftop Clubis esitleti trendikaid Carrera prille

Reedel, 10. juulil ootas Rooftop Club kõiki Carrera Partyle, et nautida mõnusat suveõhtut koos Carrera päikeseprillidega.

Fotod: Rasmus Kooskora

Rooftop Club on Tallinna kuumim vabaõhuklubi Solarise keskuse katusel, mis seob mõnusaks tervikuks lõbusad inimesed, kosutavad joogid ja hoogsad rütmid, taustaks valged ööd ja imelius vanalinna siluett.

Carrera Party keskmes olid stiilse suve vaieldamatud lemmikud – trendikad Carrera päikeseprillid. Hoogsa prillishow stilistika lõi Siim Adamson ja üles astusid Utopia Entertainmenti tantsijad.

Carrera 2015. aasta suvekollektsiooni iseloomustavad õhukeste raamidega mitmevärvilised päikeseprillid, millest osadele lisavad efekti erinevat tooni peegelklaasid. Uute värvikombinatsioonide kõrval on Carrera truuks jäänud oma põhiolemusele, milleks on pikajaaline kogemus, kvaliteetsed materjalid ning armastus disaini ja detailide vastu.

1956. aastal spordiprillide tootjana alustanud Carrerast on tänaseks kujunenud üks hinnatumaid ja populaarsemaid prillibrände kogu maailmas. Tänu elegantsile, kvaliteedile ja vastupidavusele on Carrera päikeseprillidest saanud ka staaride suured soosikud. Carrera prille kannavad Channing Tatum, Taylor Swift, Gwen Stefani, Brad Pitt, Madonna, Paris Hilton, Miley Cyrus, Alicia Keys, Brad Pitt ja paljud teised. Carrera fännide hulka kuuluvad sellised moemaailma trendiloojad nagu supermodell Cara Delevingne ja moeblogija Chiara Ferragni. Eesti kuulsustest on suuremate Carrera-fännidena tuntud Koit Toome, Tanel Padar ja Rolf Roosalu.

Kaasakiskuva tantsumuusikaga rõõmustasid Carrera Party külalisi kuni päikesetõusuni Dr. Muul ja DJ Quest.

Carrera kohta saab pikemalt lugeda aadressil www.carreraworld.com.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised