Konkurss Little Miss & Mister Estonia lastele vanuses 5-12 aastat omandas seitsme aasta jooksul ürituse staatust, mis viib noored talendid uude ellu. Iga aasta suunduvad võitjad suurimatele rahvusvahelistele konkurssidele ja esindavad meie riiki väga heal tasemel.

Eelmisel aastal  Little Miss Estonia 2016 võitja Maria Vetstomova esindas Eestit maailmafinaalis Kreekas, kust jõudis tagasi Teen Miss World 2016 tiitli võiduga. Siit algasid mitmed fotosessioonid ja moe-show’d, Maria astus välismaa moenädalate poodiumiltele, sattus moeajakirja L’Officiel  lehtedele ja elas üle mitmeid värvilisi sündmusi, mille seas on teine rahvusvaheline võit Miss Teen Galaxy 2017.  Konkursi esimene printsess Annalisa Kesküla võtab aktiivselt kogemust juurde ning on saavutanud märkimisväärseid edusamme: ta on mitmeid kordi näidanud kuulsate brändide kollektsioone  tähtsamatel  lastemoe üritustel Baltimaades L’Officiel Kids Fashion Cruise ja L’Officiel Winter Fairy Tale, astus kõrgmoenändate poodiumile Moscow Fashion Week ja osales fotosessioonidel ajakirja L’Officiel tiimiga.

See suvi alustab Star Kids Agency uute talentide otsingut ja kuulutab välja castingu konkursile Little Miss Estonia & Little Mister Estonia 2017. Selle aasta konkurss on eriline ning   teemaks on “Journey to Hollywood”! Tiitlite võitjad saavad esindada Eestit kahel suurejoonelisel maailmakonkurssil: suurimal laste konkurss-festivalil Little Miss & Mister United World 2017 (Kreeka) ja suurimal lavakunstide olümpiaadil  WCOPA – World Championship of Performing Arts (USA). Finaal Kreekas toimub juba septembri alguses, Eesti esindajad saavad valida  “rahvusvaheline modell” ja “rahvusvaheline talent” kategooriate vahel. Hollywoodi reisiks ettevalmistusteks jääb nendel  aga aega juulini 2018.


Võimalus sattuda sellisele üritusele Los-Angeles’i ning veelgi näidata oma talenti erinevate showärii valdkondade tippmeistridele ei esine igapäev. World Championship of Performing Arts on tõeline võimalus sattuda suurele lavale ja maailma poodiumitele. Konkurss omab 20-aastast ajalugu ja erilise ürituse staatust, millel puudub analooge. 

Meie globaalne sündmus ei konkureeri ühegi laulu-, tantsu- või modellikonkrussiga. Pigem annab nende võitjatele võimaluse saada parimatest parimaks. See eksklusiivne rahvusvaheline võistluse süsteem on tipuks nendele, kelle siht on saada suurepäraseks esinejaks ja artistiks.” – seletab Griff O’Neil, WCOPA President.

Olümpiaadi žürii  tiimis on erivaldkondade tunnustatud võitjad, maailma tähtede koreograafid, juhtivad disainerid, art-direktorid  ja modelliagendid, kes on avastanud lux-brändidele mitmeid uusi nägusid. Nad on töötanud selliste projektidega nagu The Voice, American Idol, America’s Next Top Model, preemiad Grammy ja Emmy, brändid Dior, Chanel, Gucci ja paljud teised. Iga esineja unistab jääda ajaloosse selliste nimede kõrval ja nüüdsest saavad selle võimaluse kõige säravamad noored talendid Eestist!

Kui arvate, et Teie laps on tulevane maailma poodiumite ja suurte lavade täht, andke sellest teada e-mailile LME@starkids.ee, märkides teemaks “Casting LME 2017”. Tähtsaks tingimuseks kandidaatidele on lemmiktegevus, mida ta saab näidata  talendivoorus: modellindus, koreograafia, laulmine, näitlemine, originaalne žanr. Live-castingule  kutse saamiseks saatke 5 pilti (ei pea olema professionaalsed), lapse nimi, perekonnanimi, vanus, huvid ja oskused ning lapsevanema telefoninumber.

Little Miss Estonia & Little Mister Estonia 2017 finaal-show toimub 6. augustil Tallinnas.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised