Toimetas: Keit Laisaar
Fotod: Instagram

Prantsuse telesaate Le Petit Journa intervjuus rääkis Louis Vuittoni kunstiline juht Nicolas Ghesquière, et prantsuse moemaja hakkab Gomeziga koostööd tegema, kuigi täpsed asjaolud jättis ta veel selgitamata. Siiani pole Louis Vuitton ka ühtegi ametlikku teadet selle kohta esitanud. Kuid eelmisel nädalal postitas Gomes (kes kandis maikuus toimunud Met Galal Louis Vuittoni) oma Instagrami pildi, kus ta on Brasiilia Vogue esikaanel koos Ghesquière´iga lisades juurde teksti: Põnevad asjad on selle suurepärase mehega peagi algamas.

Gomez on varem teinud koostööd Pantenega, kuid ühegi kõrgmoe brändiga pole senini veel kokku puutunud. Selline koostöö on nutikas lüke ka Louis Vuittoni poolt, kuna laulja on hetke üks enimjälgitavaid Instagrami kuulsuseid. Seega sotsiaalmeedia turundus nendele kampaaniatele tuleb kindlasti hea.

Selles samas Prantsuse telesaates ütles Ghesquière veel, et sooviks peagi ka oma isikliku moekollektsiooni teha, kuid jättis täpsustamata, kas ta jääb veel Louis Vuittoni sel juhul edasi.

Kuid loodame, et Louis Vuittonil ja Ghesquière´l läheb kõik hästi ja juba peagi saame näha armsaid fotosid Selena Gomezist.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised