SEL REEDEL: eesti tippdisainerid esitlevad – uus ehtekollektsioon Lummus

Eesti tippdisainerite loodud värske ehtekollektsioon Lummus tuleb müügile juba sel reedel kaupluses Eesti Juveel.

Kollektsioon Lummus on esimene Eestis tööstuslikult toodetud isikupärane disainehete kollektsioon, mis koosneb Eestimaa ilust inspireeritud ehtesarjadest. Ehete autorid on Krista Lehari, Birgit Skolimowski ja Gvido Valickis.

Kollektsiooni ühe looja Krista Lehari sõnul kannab kollektsioon Lummus endas põhjamaist eksootikat, väärikust, originaalsust. See on ühtaegu eksklusiivne ja taskukohane.

“Eestimaa ilu on lummav, maagiline, vahel nõiduslikki. See ei tüki esile, vaid lummab oma võluvate pisiasjadega nii, et sa seda ise tähelegi ei pane. Need väiksed, võluvad ja vaevumärgatavad pisiasjad meid inspireerisidki,” kirjeldas ehtedisainer Lehari uut kollektsiooni.

Lummuse esimesed viis sarja kannavad nime Võilill, Pühendusega Pärdile, Võsailu, Rannarahvas ja Suvemaja ning nende ehted esindavad just neid eestlastele vägagi armsaid teemasid.

Ligi sajandi vältel Eestimaa ilust inspireeritud ehteid valmistanud Juveel OÜ juhataja Mart Mikli sõnul anti disaineritele kollektsiooni loomisel vabad käed ja nende koostöö andis vapustavad tulemused.

“Lummus on ürgsete Eesti juurtega, kuid peegeldab samal ajal maailma trende, see on Eesti disainerite vastus maailmale,” lausus Mikli. “Julgen öelda, et Lummus on Eesti kvaliteetse disainehte sünonüüm.”

Kõik Lummuse ehted valmistatakse kvaliteetsest hõbedast, lähtudes käsitöö traditsioonidest ning kasutades kaasaegseid tehnoloogiaid. Puitdetailid valmivad MTÜ Pimedate Töökeskus Hariner eritellimustööna.

Eesti pikimate traditsioonidega ning suurim kuld- ja hõbeehete tootja Juveel OÜ tegutseb juba aastast 1923. Koos kollektsiooniga Lummus tuleb ettevõte turule uue esindusliku jaekontseptsiooniga Eesti Juveel, mille esimene kauplus avatakse Rocca al Mare keskuses. Uus poebränd võtab esindusrolli kohalikus ehtemaailmas, kõnetades kaasaegset inimest, andes professionaalset nõu ja pakkudes suurepäraseid ehteid.

1Sdy6froBMnZIXXUw2b5Cm9a0-im6FTtr47EN0da2pY


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised