Saada rõivad uuele ringile

Juba septembri algusest on H&Mi kauplustes olnud müügil denimikollektsioon, mille kangad on valmistatud rõivaste kogumise algatuse käigus H&Mi rõivakogumiskastidesse toodud esemetest.

Kindlasti oled uut kollektsiooni juba uurimas käinud.
Samuti valmis sellel olulisel teemal ka mõjuvõimas filmiklipp, mille sõnum on selge: moes ei ole reegleid peale ühe – saada rõivad uuele ringile!

H&Mi ambitsiooniks on sulgeda moe väärtusahel. Kogudes (mitte ära visates) vanu rõivaid ning vaid valmistades neist uusi esemeid, saame täiesti muuta seda, kuidas mood valmib. Väheneb vajadus värskete ressursside järele ning loomulikult ka surve, millega moetööstus meie planeeti kurnab.

Tasub meeles pidada, et igaüks saab moe väärtusahela sulgemisele kaasa aidata, tuues oma kasutud rõivad H&Mi kauplustes asuvatesse kogumiskastidesse. Alates 2013. aastast on H&Mi kliendid üle maailma saanud tuua H&Mi kaupluste kogumiskastidesse kõikidelt brändidelt pärit igas seisukorras vanu rõivaid, kardinaid, rätikuid ja kangaid, mille vastu antakse sooduskupong. Hetkeseisuga on ülemaailmselt kogutud 14 000 tonni rõivaid.
Vaata videot siit:


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised