Restoran Al Bastione Suveaed avab muusikat ja moodi tulvil suvehooaja

Reedel, 27. mail kell 19.00 avab restoran Al Bastione oma kauni suveaia, kus kohtuvad taaskord itaaliapärased maitsenaudingud ja Eesti tippdisaineri Diana Arno looming. Muusikalist elamust pakub Karl-Erik Taukar Band.

Al Bastione Suveaed on Tallinna vanalinna suurim lilleaed, kus maist septembrini võib nautida üle 40 vabaõhukontserdi koos Eesti parimate artistidega. Esmakordselt on kavas ka mitmeid lastele mõeldud etendusi ja muusikale nagu näiteks „Lumivalgeke“ ja „Tuhkatriinu“.

Sel suvel rõõmustame kontserdikülastajaid uuenenud ja mugavama piletimüügisüsteemiga, mis võimaldab juba piletiostu sooritades endale meelepärase asukoha ja tasukohase hinnaga laud valida.

Diana Arno poolt esitletav suvekollektsioon on kerge ja õhuline, inspireeritud suvisest loodusest, värskest maa õhust ning heinamaal mänglevast tuulest, mis kõik on keeratud Diana Arno käekirjale omaselt linnalikku võtmesse. Voogavad maksiseelikud ja –kleidid, moodsad volang- ning rüüždetailid rõivastel ning trendikad metallik-kangad on vaid mõned märksõnad suvekollektsiooni kirjeldamiseks. Lai värvide ning lõigete valik võimaldab pea igal naisel kollektsioonist oma leida.

Avar ja valgusküllane Itaalia restoran Al Bastione on tuntud kui ehedate kiviahju pitsade ja hõrkude grillroogade kodu. 100 inimest mahutava peasaali auks ja uhkuseks on võimas puuküttega kiviahi, mis tagab pitsadele itaalialikult krõbeda lõpptulemuse. Suveperioodil on Al Bastione külalistele avatud vanalinna suurim, ligi 350 kohaga suveaed.

Alates 1.juunist ootame kõiki Itaalia toidu armastajaid nautima meie uut suvemenüüd.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised