Reserved esitleb: kevadsuvine Eestist ja Lätist inspireeritud kapselkollektsioon Re.Design

 

Pastelsete maastike harmoonia, looduse lihvimata ilu ning põhjamaise arhitektuuri minimalism on koondunud Reservedi kõige värskemasse kapselkollektsiooni Re.Design, mille inspiratsiooniallikaks on Eesti ja Läti maastik ja kultuur. 2. aprillil müügile jõudev kollektsioon kombineerib kvaliteedi eristuva disainiga, mille aluseks on kahe riigi käsitöö- ja folklooripärand.


 Re.Design kapselkollektsioon peegeldab selle regiooni rahustavat ja aeglast õhustikku. See rahulikkus väljendub tüünetes värvitoonides nagu õrnad rohelised, meresinine ja liivavarjundid, mida on rikastatud sügava burgundia, roosa ja söetoonidega.
 
Optimistlikus ja oma olemuselt positiivses kollektsioonis on kasutatud laene Baltimaadele omastest käsitöövõtetest ning traditsioonilistest rahvarõivamotiividest. Peenete tikanditega avangardistlike lõigetega kleidid, ülesuuruses õlest kübarad ning rahvariietest inspireeritud aplikatsioonid dressipluusidel annavad naistekollektsioonile intrigeeriva uuenduslikkuse.
 
Re.Designi meeleolu on üle võetud 70ndatest, lisatud muretuid 90ndaid ning tänavamoe rafineeritud kergemeelsust. Lõpptulemuseks on kihilised kombinatsioonid õrnadest kleitidest, ülesuuruses võrk-kudumitest ning teksakangast. Materjalivalikut iseloomustavad eelkõige orgaanilisus ja keskkonnasõbralikkus. Kaherealine ülikond, mida täiustavad suvele kohaselt lühikesed püksid, safari-tuunika, asümmeetriline tolmumantel ja pilvemustriga teksajakk on samuti kollektsioonis võtmepositsioonil.

Meestekollektsiooni sportlikes ning nostalgilistes joontes avaldub puhkusemeeleolu, mis baseerub mälestustel möödanikule iseloomulikest puhkelaagritest ja ühistest matkadest. Esile tasub tõsta lühikese varrukaga särke ning „vana-kooli“ polosärke, pahkluudeni viigipükse ning teksakomplekte. Universaalsed lõiked on saanud täiendust hallikate, siniste ja beežiga, millele kontrastiks on lisatud must ja valge.
Kapselkollektsioon Re.Design sobitub kahtlemata igaühe garderoobi, luues võimalusi erinevateks stiliseeringuteks.

Reservedi värske Re.Design kollektsioon on müügil alates 2. aprillist Kristiine keskuses asuvas esinduspoes ja e-poes www.reserved.com.

 

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised