PÄDASTE MÕIS, JUU JÄÄB & AMANJEDA kutsuvad gurmeelõunale

AMANJEDA by Katrin Kuldma kutsub sind Muhumaale gurmeelõunale

Foto: Caroline Jada

Etendus kolmele meele ehk Gurmeelõuna Moe & Muusikaga

Alexander serveerib Põhjala Saarte köögist inspireeritud 2- käigulise lõunasöögi koos sobitatud veinidega.
Villu Veski ja Katrin Kuldma ühisprojektid ulatuvad aastasse 1998, mil leidis aset esimene muusikaline moeetendus Niguliste kirikus Tallinnas, laval lõõmas kleitide hõõguv koloriit ja kuulajaid lummas Villu Veski koos Saxappeal Bandiga.
AMANJEDA Muhu Couture tutvustab Amanjeda signatuurstiili – Muhu tikandeid kaasaegses tõlgenduses.

Eesti on riik, kus põimuvad supermodernne ja väärikad traditsioonid. Muhu saar ning Pädaste mõis oma ainulaadse õhkkonna ja lõõgastava luksusega on üks ihaldatumaid sihtkohti teadlikele reisijatele üle maailma.
Muhu saar on koduks unikaalsele ja tänaseni tugevale tikanditraditsioonile, mis oma väe on saanud mooniväljadest, murtudsüdametest, roosidest ja rukkililledest ning mille tunnuseks on ere ja mänguline värvipalett.
Lõõgastav atmosfäär ning rikkalik tikanditraditsioon saarel on Amanjeda moekollektsiooni oluliseks inspiratsiooniallikaks.

Muhu Couture esitleb mängulisi tikandeid ning väljendusrikkaid maale siidil ja puuvillal. Tekstiilimaalid on loodud koostöös tänase Eesti kunstimaastiku ühe andekama maalikunstniku Anna Litvinovaga.
Siidisallid Amanjeda Muhu mustri interpretatsioonidega näevad esmakordselt päevavalgust Pädaste Mõisas aset leidva show ajal.

 

Gurmeelõuna hind sobitatud veini, moe ja muusikaga on 125 € külalise kohta.
Sündmus algab kell 14:30
Broneeri pilet info@padaste.ee või helista +372 45 48 800.
Saadaval on piiratud arv kohti.
Piletid on müügil ka Piletilevis:
http://www.piletilevi.ee/est/piletid/festival/juu_jaab/muhu-tulevikumuusika-festival-juu-jaab-2015–etendus-kolmele-meelele-katrin-kuldma-muhu-couture-166889/

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised