OTSITAKSE “Kids Vogue Runway Model 2016” lapsmodelle

Kas sinu laps proovib ema kingi ja ehteid, poseerib peegli ees kopeerides tippmodelle, ning unistab poodiumil kõndimisest? Sellest võib saada reaalsus!

Kids Vogue Runway Model 2016 – uute moenägude otsing ning konkurss just nendele lastele, kes on poodiumile sündinud, kes soovivad omandada või arendada oma defileeoskusi ning saada peaauhinnaks võimaluse osaleda rahvusvahelistel laste moenädalatel.

Kolme kuu jooksul valis Eesti lapsmodellide agentuur Star Kids  finaali juba 46 last modelli potentsiaaliga. Kokku live-castingute põhjal saavad finaali 50 last.

Neli kohta finalistide hulgas on veel vaba ning castingule on oodatud poisid ja tüdrukud vanuses 4 – 12 a. Finaalis esinevad osalejad kolmes vanuserühmas: 4 -6, 7 – 9 ja 10 – 12 a.

Kandideerida võivad nii need, kes on juba modellikõndimisega kokku puutunud, kui ka lapsed ilma kogemuseta. Kogemuseta finalistidel tuleb   võimalus õppida  modellikõndimise aluseidrahvusvaheliste standardite järgi meie meistriklassi tundides ettevalmistuse raames.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised