Oksana Tanditil valmis uus kollektsioon „Creature“

15. detsembril esitleb Eesti tunnustatud moelooja Oksana Tandit oma uut autorikollektsiooni „Creature“, kus tavapärasest erinevas performance’is segunevad publik, modellid, kunst ja mood.

Fotod: Dmitri Gerasimov
Modell: Kevad Belle Saarepera (AL Model Management)

„Kollektsiooniks leidsin seekord inspiratsiooni kunsti, keha ja disaini sümbioosist. Iga naine on looduse kaunis teos, ka moelooming on kunstnikutöö ning koos moodustavad nad kordumatu terviku. Kollektsioon jutustab loo tänapäeva kosmopoliitsest naisest, kes ühendab oma riietuses osavalt naiseliku ja maskuliinse joone, olles autoriteetne, kartmata olla ühtlasi võrgutav ja šikk,“ rääkis Oksana Tandit.

Kollektsioonis kohtab klassikalist ruudumustrit ja moodsat lõiget ühendavaid pükskostüüme, disainerile iseloomulikuks kujunenud kombinesoone, vesti ja pintsaku põnevaid kooslusi ning pilkupüüdvaid siidist õhtukleite. Käsitööna valminud kollektsiooni iseloomustavad Oksana loomingule omased selgelt väljajoonistunud siluetid, põnevad detailid ning kõrgmoele omane täiuslik viimistlus ühendatud praktilise kantavusega.

Kollektsiooni värvigammas kohtab puhast öösinist, musta ja vesihalli, kevadsuvist hõngu lisavad loodusvalge ja korallitoon. Kvaliteetsed materjalid nagu täissiid, vill, siiditaft ja peenvillane krepp, tagavad rõivaste vastupidavuse ja hästiistuvuse, tehes need garderoobi asendamatuteks elementideks mitmeteks aastateks.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised