NYMF’i sireenid vallutasid Loodusmuuseumi sisehoovi

NYMF Moestuudio esitles Loodusmuuseumi sisehoovis karget kevadilma trotsides oma lummavat suvekollektsiooni “Sireen”.

Fotod: Maksim Toome

Sireenid peegeldavad naist tema kõige erinevamates tahkudes – pealtnäha nii õrna, habrast, puhast ja naiselikku naist, kelle peiduspooles pulbitseb aga tohutu ürgne vägi, vabadusejanu, kirg ning meeletus. NYMFi “Sireen” toob naisest välja korraga need mõlemad pooled. Kollektsiooni peakangelasteks on maalilised loodusest ning müstilistest võlumaailmadest inspireeritud õhulised siidikangad ja habras pits. Õrnad pärltikandid käivad jällegi käsikäes robustsete nahksete aksessuaaride ning ürgsetest kultuuridest inspireeritud detailidega.

NYMF Moestuudio on omanäolise käekirjaga moeateljee, mis asub otse Tallinna südames – miljööväärtusliku Süda tänava armsa puumaja II korrusel. Moestuudios kohtuvad kliendi soovid ja disainer Triin Kärblase nägemus, mille sümbioosist sünnivad juba 8-ndat aastat järjest pilkupüüdvad rõivad, mida on raske tänaval mitte märgata.

Modellide soengud sättis “Sireeni” esitlusel lavavalmis PR Juuksurisalong ja meigiga kaunistas Glow Make-Up Stuudio. Kollektsiooni täiendasid kingad Vivian Vault ja imetabased ehted WildWomanilt. Joogiga tervitas Mokai ja värskendust pakkus Vitamin Well. Pirukate ja hõrkude koogikestega kostitas moehuvilisi Markofka.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised