Moodsalt kevadesse: April Allure 2015 IRIS JANVIER stuudios

Kodumaine moebränd IRIS JANVIER kutsub sind taas traditsioonilisele ja kauaoodatud APRIL ALLURE moepäevale!

Tule ja naudi meeleolukat seltskonda, puhka igavast rutiinist, tähista tõelist kevade algust ja soeta endale midagi imeilusat ja moodsat.
Seekord rõõmustavad sind IRIS JANVIER uued kleidid, Tiina by Tiina Talumees värske looming, Diana Arno värvikad moeteosed, Astrid Rajalo erilised ehted ja eksklusiivsed parfüümid La Méditerranée Aroomistuudiost.
 
Peomeeleolu loob eksklusiivne ja auhinnatud Le Medaillon Champagne.

11084017_806996932700773_3622274323503760511_o
IRIS JANVIER uues kevadkollektsioonis on näha rohkem naiselikke jooni ja motiive, kergeid, lendlevaid kangaid, peent pitsi ja muid põnevaid elemente, mis panevad naiste südamed kiiremini tuksuma. Lisaks on müüki oodata ka IRIS JANVIER bestselleriteks muutunud signatuurmudeleid, sel korral värsketes, kevadistes toonides.

Tiina Talumees on samuti kohal uue kevadkollektsiooniga „TIINA by Tiina Talumees“. Kevad-suvine kollektsioon rõõmustab nii mustriliste kui ühetooniliste kleitide austajaid, sest uut kollektsiooni ilmestavad säravad ja selged värvid ning mängulised mustrid. Kollektsioon koosneb peamiselt väga praktilistest ja palju kasutusvõimalust pakkuvatest drapeeritud kleitidest.

Kohapeal saab tutvuda ka Diana Arno uue loominguga. “Diana Arnos” kohtuvad ettevaatlikkus julguse, tõsidus joviaalsuse ja jahedus keevaverelisusega. Ta on ühtaegu nii tumedates toonides ja salapärane, kui ka ergas, värvikas ja sensuaalne. “Diana Arno” naine on iseteadlik ja julge, kes ei häbene näidata oma mängulist poolt, jäädes seejuures elegantseks ja üdini naiselikuks.

Ehteid esindab 2009 aastal loodud ASTRID RAJALO. Brändile oma nime andmine ei olnud disaineri sõnul juhuslik valik. Kõik tooted, mida loob Astrid, on olnud tugevas seoses tema isikuga. Inspiratsioon tuleneb kogunenud muljetest, suhetest, loetud raamatutest. Materjalina kasutatakse peamiselt naturaalset nahka, mis on kerge, soe ja inimese kehale sõbralik ja mugav.

La Méditerranée Aroomistuudio on valinud su jaoks haruldasi, kauneid ja põimivaid aroome, mis valminud Prantsusmaal või Itaalias asuvates ainulaadsetes parfüümimajades andekaimate parfümeeride eestvedamisel. Erilise tähelepanu ja armastusega aidatakse sul leida oma signatuurlõhn või luuakse uus aroom kohapeal just sulle.

Üritus toimub neljapäeval, 09. aprillil kell 13:00.
IRIS JANVIER stuudio asub: L.Koidula 24-10

Anna oma tulekust teada enne 8. aprilli: info@iris-janvier.com


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Tallinn Fashion Week 2020

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 5.-6. mail tuues lavale nii kodumaa tippmoeloojad kui ka uued tegijad. Seekord…