Monton avab esimese uuendatud kontseptsiooniga esinduspoe Viru Keskuse teisel korrusel
Fotod: Monton

Monton on Baltika Grupi rahvusvaheliselt edukaim ning suurima käibega bränd, mis tähistab tänavu oma 15. sünnipäeva.

“Monton on Viru Keskuses olnud selle loomisest peale. Kui mõnda aega on kliendid saanud Montonit uudistada Viru Keskuses asuvas Kaubamaja shop-in-shopis, siis juubeliaasta puhul otsustasime uuendada senist jaekontseptsiooni ning avada värske Montoni brändipoe Viru Keskuses eraldiseisval pinnal,” kommenteeris esinduspoe avamist Baltika Grupi

Eesti jaeorganisatsiooni juhatuse liige Tiina Varamäe. “Kindlasti tagame ka uues asukohas parima teeninduskvaliteedi, hoiame Viru Keskuse sihtgruppi arvestades sobivaimat tootevalikut ning loodame pakkuda senisest veelgi mängulisemat ning inspireerivamat ostukogemust,” lisas Varamäe. Monton on saavutanud varasemalt häid tulemusi Viru Keskuse poolt korraldatud konkurssidel, mil auhinnatud on nii suurepärast kliendikogemust kui ka ostukeskkonda.

Vastavatud brändipoes saab moeteadlik külastaja oma kevadgarderoobi täiendada nii värvikireva Montoni põhikollektsiooniga kui ka valitud esemetega hiljuti Tallinn Fashion Weeki raames esitletud erikollektsioonist Duality, mis sai moepublikult ohtralt kiita oma trendika disainikeele, julge stiili ning ootamatult värskelt mõjuvate värvikombinatsioonide eest.

Montoni disainimeeskonda kuuluvad Pille Lauring, Hanna Haring, Triin Kaiv, Catlin Kaljuste, Ryte Krakauskaite, Minja Penttinen, Kirthy Kold, Peeter Rästa ja Sille Sarapuu. Suurem osa Montoni kollektsioonist on valmistatud siinsamas Eestis, mis annab võimaluse hoida elus Eesti rõivatööstuse traditsioone ning pärandit.

Montoni uus brändipood Viru Keskuses on kohtumispaigaks Eestis loodud moedisaini austajatele, kelle ees avanev Montoni kollektsioon sünnib kahe juhusliku pooluse kokkupuutepunktis – seal, kus nendevahelisest dialoogist tekib midagi sootuks uut, mõneti ootamatut, aga ka andekat ja huvitavat. Ühtlasi soovib Monton olla eneseväljenduse julgustajaks, mistõttu on uues brändipoes kasutatud lahendusi, mis inspireerivad kliente uusi huvitavaid komplekte looma, leides seeläbi uusi võimalusi enda väljendamiseks. Kesksel kohal Montoni uuendatud brändikaupluses on ekraan, mille vahendusel tehakse klientidele põnevaid videoülevaateid moesuundadest ning Montoni andeka loovmeeskonna ideedest. Olulisel kohal on ka lounge-ala, mis on klientidele mõnusaks ajaviite- ja puhkamiskohaks, võimaldades poepinnal läbi viia erinevaid üritusi. Montoni uus jaekontseptsioon on loodud Eestis Baltika arendusmeeskonna poolt.

Lisaks Montonile on Baltika Grupi brändidest Viru Keskuses oma brändipoega esindatud ka Ivo Nikkolo, samuti on valik Baltika brände saadaval Viru Keskuse territooriumil asuvas Kaubamaja Naistemaailmas.

Baltika Grupp on Baltimaade suurim moedisainiettevõte, mis koondab viite rahvusvaheliselt edukat moebrändi – Monton, Mosaic, Ivo Nikkolo, Baltman ja Bastion. Baltika jaekaubandusvõrk ulatub 130 poeni Eestis, Lätis ja Leedus, lisaks on kõige viie moebrändi kollektsioone võimalik osta e-poe Andmorefashion.com kaudu, mille kliendid asuvad 44 riigis üle maailma. Läbi frantsiisi- ja hulgimüügi partnerite on Eesti disainerite loodud Baltika moebrändide kollektsioonid müügil paljudes Euroopa riikides, muuhulgas ühes vanemas ja hinnatuimas Euroopa kaubamajade ketis Peek & Cloppenburg. Lisainfo: www.baltikagoup.com

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega ostu- ja meelelahutuskeskus. Tallinna südames asuv moekeskus on hinnatud kohtumispaik ning kvaliteetsete kultuuri- ja meelelahutuselamuste pakkuja. Viru Keskuses on üle saja kaupluse ja teeninduskoha, Eesti suurim ning maailma nelja parima raamatupoe hulka arvatud raamatukauplus, Baltimaade suurim ilutoodete piirkond, kohvikud ja restoranid, spordiklubi ning südalinna soodsaim parkimismaja. Viru Keskusele on omistatud Eestis ainus jätkusuutliku hoone opereerimise hõbesertifikaat LEED O&M ning keskuse turundus- ja kommunikatsioonitegevus on pälvinud 28 auhinda. Lisainfo: www.virukeskus.com.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised